JCB

Krampe Limited Edition podruhé

Krampe HP 20 v limitované edici

Krampe HP 20 v limitované edici

19. 06. 2019PEKASS ve Vlašimi dodal v těchto dnech černý stavební návěs Krampe Halfpipe 20. Černou barvu nese vůz proto, že je z limitované edice vozů vydaných výrobcem k 100. výročí založení Krampe. Tyto stavební návěsy (HP 20) lze vidět u nás například na dostavbě dálnice D3, ale daleko častěji jsou využívány v zahraničí, kde je lze spatřit snad na každé stavbě dálnice, v lomech nebo na místech, kde se vyskytují extrémní podmínky. Stavební návěsy Krampe jsou známy pro jejich kvalitu a výdrž. V poslední době poptávka po těchto návěsech stoupá.

Náš návěs je obut v pneumatiky Michelin 600/55 R 26.5 X BIB. Podvozek je kyvadlově zavěšen, s BPW nápravami, které zajišťují výbornou průchodnost a práci v terénních podmínkách. Výškově stavitelná a odpružená oj přes 2 silentbloky tlumí veškeré nárazy vznikající v extrémních podmínkách, pro něž je tento návěs vyroben. Tělo korby je z Hardoxu 450 a celková užitná nosnost návěsu čítá je úctyhodných 22 tun. Návěs je možné využít například na převoz sutě, kamení, písku apod. Jelikož se jedná o limitovanou edici, tak je celý návěs ošetřen speciální černou barvou a nechybí ani označení příslušnou číslicí (od 1 do 100). Návěs je vybaven LED osvětlením, a to - pozičním, obrysovým i pracovním.

Našemu zákazníkovi jsme tedy jeho přání ohledně nového stroje splnili a přejeme mu hodně najetých kilometrů "s kvalitou na kolech" od Krampe.

Odkaz: Krampe

Ing. Vít Polák
produktový manažer Krampe

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Krampe s velkými objemy

Krampe s velkými objemy

24. 10. 2019 – Výrobce návěsů společnost Krampe nabízí svým zákazníkům několik řešení pro převoz komodit - velkoobjemové vozy Big Body a Bandit.

Mercedesem po poli

Mercedesem po poli

22. 10. 2019 – Chcete jezdit v Mercedesu a přitom rozmetat chlévskou mrvu na poli? I toto je možné.

Fastrac se v lese nebojí

Fastrac se v lese nebojí

20. 10. 2019 – Traktory JCB Fastrac neustále dokazují svoji všestrannost, tentokrát to bylo v lese.