JCB

Krampe s velkými objemy

Krampe Bandit

Krampe Bandit

24. 10. 2019 – Velkokapacitní vozy od firmy Krampe, to jsou modely Big Body a Bandit. Výrobce vozy dodává jak pro traktory, tak i pro tahače a například objemy návěsů se tak mohou pohybovat až kolem 60 m3.

Návěsy modelové řady Bandit se vyznačují posuvným pásem po celé délce dna, a proto takové vyskladňování a naskladňování materiálu je daleko snazší a rychlejší. Podstatnou výhodou tohoto řešení je, že zákazník není limitovaný nízkou výškou ve svých budovách, náklad se jednoduše vysune bez nutnosti zvedání korby. Vozu Bandit tedy postačí jeho normální výška cca 4 metry a vyložení materiálu v objemu 58 m3 proběhne do 60 vteřin.

Modely Bandit je možné objednat ve dvou provedeních - tandem nebo tridem. Řízené nápravy a vzduchové odpružení podvozku nabízí komfortní jízdní vlastnosti a díky řízené nápravě nedochází k opotřebení pneumatik při manipulaci návěsu na malém prostoru.

Společnost PEKASS nabízí možnost vyzkoušení modelů Bandit všem našim zákazníkům v průběhu letošní sezóně. A jelikož je o vozy zájem, umožníme zájemcům vyzkoušení i pro příští rok, například během žní, aby mohli ocenit kvalitu a všechny výhody vozů od Krampe.


Odkaz: KRAMPE


Ing. Vít Polák
produktový manažer Krampe

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Den otevřených dveří na jihu

Den otevřených dveří na jihu

19. 11. 2019 – Pobočka PEKASS Jindřichův Hradec přivítala zákazníky ve svých prostorách na Dnu otevřených dveří.

Nové stroje jezdí kolem Roudnice

Nové stroje jezdí kolem Roudnice

07. 11. 2019 – Pobočka PEKASS Roudnice sídlící nedaleko dálnice D 8 je svou strategickou polohou důležitá pro zemědělce nejen z okolí Roudnice.

V Selské zasejí lépe a efektivněji

V Selské zasejí lépe a efektivněji

01. 11. 2019 – Nový secí stroj Horsch Pronto 4 DC se rozhodli pořídit v Selské a.s. na Mladoboleslavsku.