JCB

Krampe slaví 100 let

Nový Krampe BB 980

Nový Krampe BB 980

20. 11. 2018 – 100 let je už nějaký věk a ve společnosti Krampe jej dosáhli nyní. Při příležitosti oslav této události rodina Krampe představila nový model Big Body 980, jehož objem s nástavkami pokořil hranici 50 m3.

Další novinkou bylo uvedení speciální limitované edice ke stoletému výročí založení firmy. Speciální edice čítá 100 ks a týká se především modelů Halfpipe 20 (po 50 kusech), Big Body 540 (25 ks) a Big Body 750 (25 ks), které budou vyrobeny v černé barvě a se speciálním bezpečnostním balíčkem.

Každý model bude mít číselné označení od 1 do 100 a bude podepsán současnými vlastníky Krampe. Ke každému modelu limitované edice bude přidán menší model speciální edice HP 20 v měřítku 1:50 pro sběratele, který nebude možné zakoupit u dealerů. Model lze získat pouze při koupi návěsů z limitované edice a tak bude patrně velmi ceněný.

Modely lze už nyní objednávat u dealerů Krampe, avšak platí zde známé pravidlo - kdo dřív přijde, ten dřív bere.

Pokud chcete vlastnit černý návěs z limitované edice, není nic jednoduššího, než kontaktovat některé z našich poboček PEKASS.

Odkaz: KRAMPE

Ing. Vít Polák
produktový manažer Krampe

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Originální díly za mimořádné ceny

Originální díly za mimořádné ceny

09. 02. 2019 – Originální díly HORSCH lze pořídit nyní za mimořádné ceny!

Představení nové generace teleskopických manipulátorů JCB

Představení nové generace teleskopických manipulátorů JCB

08. 02. 2019 – Koncem ledna tohoto roku byla oficiálně představena nová generace teleskopických manipulátorů JCB. A jelikož je teleskopický manipulátor JCB vlajkovou lodí anglického výrobce zemědělské a stavební techniky, bylo to představení se vší parádou.

Silný Tony na horách

Silný Tony na horách

01. 02. 2019 – Kompaktní traktor Antonio Carraro nejvyšší řady ERGIT 100 předali v těchto dnech zástupci PEKASS Rychnov, pobočky sídlící v nedalekém Pohoří.