JCB

Krampe slaví Black Friday

Krampe DA 34 Roadrunner

Krampe DA 34 Roadrunner

30. 11. 2020 – Německý výrobce návěsů Krampe vyrobil pro zákazníka známý návěs Krampe DA 34 Roadrunner. Na tom by nebylo nic divného, kdyby návěs nenesl místo tradiční červené barvy nátěr černý. Oslavili tak ideálně a stylově tzv. Black Friday.

Krampe DA 34 Roadrunner má v přední části umístěnou točnu a je tak dostatečně obratný i při manipulaci v malých prostorech. Podvozek návěsu je pneumaticky odpružen měchy 360 mm, které přinášejí výborný jízdní komfort. Zesílená ložiska kol konstruovaná na 14 tun na nápravu a sériově je dodáván s náběžně řízenou zadní nápravou. V samotném základu nabízí dvoustranné sklápění (dozadu a do strany). Protože společnost Krampe u toho modelu sériově dává vzdálenost náprav 1,81 m (povoleno zatížení 10 tun na nápravu), tak celkové zatížení návěsu je úctyhodných 34 tun a základní objeme činí 30,5 m3, který lze ještě rozšířit nástavky až na 46,1 m3. Na přání zákazníka byl návěs dodán s nástavky 80 cm a vlastním hydraulickým okruhem a čerpadlem.

Se společností Krampe dokážeme nabídnout zajímavá řešení zákazníkům. Pokud Vás zajímají nebo budete pořizovat návěs pak nás určitě kontaktujte na tel. č. 773 747 839 a my Vám rádi poradíme.

Odkaz: Krampe

Ing. Vít Polák
produktový manažer Krampe


Poptávkový formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Nové Briri, tentokrát k rozmetání

Nové Briri, tentokrát k rozmetání

18. 01. 2021 – Německý výrobce Briri je známý na našem trhu zejména díky kvalitním cisternám všech velikostí.

Nechte si svůj stroj prohlédnout!

Nechte si svůj stroj prohlédnout!

14. 01. 2021 – Předsezónní prohlídky zemědělské a komunální techniky běží na plné obrátky.

Fastrac slaví spolu s Pekassem 30. výročí!

Fastrac slaví spolu s Pekassem 30. výročí!

13. 01. 2021 – Ano, je tomu tak. V době, kdy byla založena naše společnost, zahájila svou produkci i vlajková loď společnosti JCB, traktor Fastrac.