JCB

Krampe znovu zasahuje

Krampe Big Body 900 S

Krampe Big Body 900 S

28. 05. 2020 – Návěsy Krampe se vyznačují svou nízkou hmotností, která je založená na výborném zpracování konstrukce vany a rámu. Vana má kónický tvar a každá stěna je z jednoho ocelového plátu (na přání může být dno z Hardoxu). Konstrukce vany není proto oslabena žádnými svary a zároveň nedochází k deformaci vany při přetížení. Rám podvozku návěsu je z dutých profilů a jejich hlavní a nespornou výhodou je, že si poradí s jakoukoliv překážkou při zatížení bez toho, aby došlo k jejich deformaci. O hladký průchod terénem se postará systém odpružení. U našeho skladového modelu je parabolické odpružení s nosností 36 tun, avšak návěs může být dodán jak na vzduchovém, tak na hydraulickém podvozku. Další předností návěsu Krampe je povrchová úprava. 2-komponentní barva je vpálena do konstrukce, aby zajistila povrchovou ochranu s dlouhodobou životností a zároveň snížila přilnavosti přepravovaných materiálů na minimum. Precizní zpracování hydraulického čela návěsu se obejde bez jakéhokoliv utěsnění, protože hydraulické dveře dosedají přesně k tělu vany a těsní tak dokonale, že po deštivém dnu najdete ve svém návěsu bazén.

Fotografie, které dnes přinášíme, jsou z předvádění návěsu Krampe Big Body 900 S u zákazníka, který si testuje provoz tohoto tridemového vozu. Pro lepší manipulaci návěsu, jsme jej vybavili nuceným řízením 1. a 3. nápravy, samozřejmostí je odpružená oj s parabolickým odpružením podvozku.

Zákazníci oceňují především objem ložné plochy, který s 60cm nástavkami dosahuje 42,2 m3. Maximální objem ložné plochy je s 80cm nástavkami až 46,1 m3. U našeho skladového návěsu je možné využívat sklápění do boku vlevo ve směru jízdy. To přináší výhody zejména v prostorech, kde je daný výškový limit nízkou střešní konstrukcí.

Pokud i vy máte zájem vyzkoušet naše návěsy Krampe, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím obchodního zástupce nebo přes tyto webové stránky PEKASS.eu.

Odkazy: Krampe, VIDEO, kontakty

Ing. Vít Polák
produktový manažer Krampe


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Horsch pod Hazmburkem

Horsch pod Hazmburkem

03. 07. 2020 – Secí stroje HORSCH Pronto DC jsou zcela po právu nazývány univerzálními secími stroji.

Čtyřkolka do lesa i na silnici

Čtyřkolka do lesa i na silnici

02. 07. 2020 – Pracovní vozidla GATOR od firmy John Deere jsou zdatnými pomocníky zejména v lesním terénu, neboť jsou spolehlivá, malá, obratná a přitom výkonná.

Nesený postřikovač na severu

Nesený postřikovač na severu

30. 06. 2020 – Dánská společnost HARDI INTERNATIONAL A/S je největší světový výrobce postřikovačů a postřikovacího vybavení zaměřující se na potřeby efektivní, přesné a precizní ochrany plodin.