JCB

Leeb špičkově vybavený i do noci

Horsch Leeb 6 LT

Horsch Leeb 6 LT

05. 03. 2021 – Obliba postřikovačů Horsch Leeb u uživatelů roste. Začátkem roku předávali v Milovicích další tažený postřikovač od německého výrobce Horsch Leeb, tentokrát šlo o model 6 LT a šťastnou majitelkou je slečna Diana Čapková. Jedná se již o druhý postřikovač této značky. Těší nás, jako dodavatele těchto velmi kvalitních strojů na trh v Čechách, že zákazníci především oceňují jednoduché ovládání stroje a perfektní vedení ramen se systémem automatického přepínání trysek.

Modelová řada LT s objemem 6 000 litrů patří k největším taženým postřikovačům z dílen Horsch Leeb. Výbava postřikovače je na nejvyšší úrovni systému obsluhy stroje, a to CCS PRO. Výbava CCS PRO se vyznačuje velmi jednoduchým ovládáním funkcí postřikovače, buď z terminálu traktoru nebo na boku postřikovače a zároveň obsluze stroje šetří čas. Jednoduchost ovládání spočívá v tom, že pro každou funkci je vždy jedno tlačítko a není potřeba se složitě systémem proklikávat či využívat několik tlačítek pro jednu funkci. Na přání zákaznice bude postřikovač ovládán přes terminál traktoru John Deere 2630. Postřikovače Horsch Leeb jsou zcela ISOBUS kompatibilní a není tedy problém postřikovač dodat k jakémukoliv stávajícímu terminálu, který ale musí splňovat jisté parametry. Postřikovač má již sériově 2 čerpadla (hlavní odstředivé s výkonem 600 l/min a písto-membránové pro funkci čištění a zavodnění hlavního čerpadla při plnění) a tak nemůže dojít k dekontaminaci vody. Zároveň nabízí několik mycích režimů, kdy při zvolení kompletního mycího režimu dojde k vyčištění postřikovače na 99,999 % u plastových nádrží a nemůže dojít ke znehodnocení postřikové jíchy při použití jiného postřiku. Aby se zabránilo škodám při aplikaci, tak byl stroj dodán se systémem kopírování stopy. Gyroskop se stará o precizní řízení kol a zabrání tak škodám při otáčení. Náš 6 LT má pracovní záběr 36/24/(12) s individuálním naklápěním ramen se 6 ultrazvukovými senzory. Kombinace trysek 2:2 (vzdálenost trysek 25 cm) a jejich automatické přepínání, umožňují nízkou pracovní výšku vedení ramen nad porostem (30 cm).

Postřikovače Horsch Leeb se vyznačují aktivní vedením ramen, a proto na ramenou nenajdete žádné dorazy ani kolečka. Jedná se o opravdu perfektní vedení ramen s minimální pracovní výškou, která snižuje úlet. Pro maximální nasazení stroje byl postřikovač osazen také nočním osvětlením.

Přejeme slečně Dianě Čapkové mnoho spokojenosti s novým postřikovačem Horsch Leeb 6 LT a děkujeme za opětovnou důvěru v naši společnost.

Odkaz: Horsch Leeb

Ing. Vít Polák
produktový manažer Horsch Leeb


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Předváděcí sedmistovka prodána

Předváděcí sedmistovka prodána

16. 04. 2021 – Velký zájem o návěsy Krampe je legitimní, neboť jejich kvalita, spolehlivost a výkon je potvrzený stovkami spokojených zákazníků doma i ve světě.

Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu?

Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu?

13. 04. 2021 – S námi budete připraveni. Dodání transportní a aplikační techniky může být ještě do začátku této sezóny.

Žlutý obr přichází

Žlutý obr přichází

12. 04. 2021 – Je to už každoročním pravidlem, že konec zimy a začátek jara bývá bohatý na předávání zemědělské techniky našim zákazníkům. Hlavní zemědělská sezóna totiž začíná.