JCB

Lesní dvojčata Antonio Carraro

Antonio Carraro TCF 5800 Major

Antonio Carraro TCF 5800 Major

10. 12. 2020 – Dva identické traktory ze stáje Antonio Carraro jsme předali v těchto dnech pro práce v lesích hlavního města. Příspěvková organizace Lesy hl. m. Prahy pečuje o přírodní bohatství Prahy. Tato organizace spravuje více než 2 900 hektarů pražských lesů a luk. Starají se např. o Stromovku, komplex zahrad na Petříně, park na vrchu Vítkově, Letenské sady a oboru Hvězda. Jejich činností je rovněž péče o významné stromy, malé vodní toky, provozují záchrannou stanici pro zvířata, zahradnictví, kompostárnu a mnoho dalšího. Jejich záběr je skutečně velký, a proto jsme rádi, že si opět po roce zvolili společnost PEKASS a.s. jako dodavatele pro nová dvojčata Antonio Carraro.

Již před rokem (v únoru 2019) si Lesy hl. m. Prahy zakoupili dva "majory" se speciálními úpravami pro práci v náročném lesním terénu. Tyto spolehlivé stroje letos doplnili o další dva.

Modely TCF 5800 Major jsou vybaveny 4 válcovými japonskými motory Yanmar o výkonu 37 kW/50 koní. Traktory mají kompaktní rozměry a díky výkonu jsou ve své kategorii opravdovými siláky. Oba dva malotraktory jsou shodně vybaveny uzavřenou prosklenou kabinou s topením a klimatizací. Stroje budou pracovat v těžkém lesním terénu, a proto jsme je  na přání zákazníka vybavili lesními nástavbami, které sestávají z  ochranných  sítí na oknech a kompletního zakrytování spodní části motoru. Stroje jsou tak více chráněny před poškozením.

Na předku jsou nainstalovány rampovače, které jsou hydraulicky ovládané z kabiny řidiče a vzadu nechybí lesní navijáky pro přibližování dřeva.

Děkujeme za projevenou důvěru a věříme, že se oba nové traktory Antonio Carraro zařadí do řady efektivních pomocníků správy lesů našeho hlavního města.  

Odkaz: Antonio Carraro

David Procházka
produktový manažer komunální a silniční technikyNaši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Nové Briri, tentokrát k rozmetání

Nové Briri, tentokrát k rozmetání

18. 01. 2021 – Německý výrobce Briri je známý na našem trhu zejména díky kvalitním cisternám všech velikostí.

Nechte si svůj stroj prohlédnout!

Nechte si svůj stroj prohlédnout!

14. 01. 2021 – Předsezónní prohlídky zemědělské a komunální techniky běží na plné obrátky.

Fastrac slaví spolu s Pekassem 30. výročí!

Fastrac slaví spolu s Pekassem 30. výročí!

13. 01. 2021 – Ano, je tomu tak. V době, kdy byla založena naše společnost, zahájila svou produkci i vlajková loď společnosti JCB, traktor Fastrac.