JCB

Léto i magazín jsou tady!

PEKASS magazín léto 2020

PEKASS magazín léto 2020

28. 06. 2020 – Týden po letním slunovratu pro vás máme připravený časopis PEKASS magazín léto 2020, který, ostatně jako vždy, najdete na internetových stránkách PEKASS.eu. Pozorný pravidelný čtenář možná zaznamená další změnu. Kromě toho, že časopis vychází od jara pouze v elektronické podobě, a tak jej může mít každý v jakoukoliv denní i noční dobu k dispozici, změnil svůj design.  

Opět si v magazínu můžete listoval, stáhnout si jej bez omezení do svého počítače nebo do mobilního přenosného přístroje, a tak lze mít čtení stále při sobě. Archívní čísla jsou neustále k dispozici. O pravidelné zasílání PEKASS magazínu si můžete napsat na e-mailovou adresu: redakce@pekass.eu.

Pěkné čtení!

 

Odkazy: PEKASS magazín k prolistování, PEKASS magazín ke stažení

 

Mgr. Mirko Drkal

marketing a propagace

Poptávkový formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Horsch pod Hazmburkem

Horsch pod Hazmburkem

03. 07. 2020 – Secí stroje HORSCH Pronto DC jsou zcela po právu nazývány univerzálními secími stroji.

Čtyřkolka do lesa i na silnici

Čtyřkolka do lesa i na silnici

02. 07. 2020 – Pracovní vozidla GATOR od firmy John Deere jsou zdatnými pomocníky zejména v lesním terénu, neboť jsou spolehlivá, malá, obratná a přitom výkonná.

Nesený postřikovač na severu

Nesený postřikovač na severu

30. 06. 2020 – Dánská společnost HARDI INTERNATIONAL A/S je největší světový výrobce postřikovačů a postřikovacího vybavení zaměřující se na potřeby efektivní, přesné a precizní ochrany plodin.