JCB

Maestro ve službách službaře

Maestro 12 SW

Maestro 12 SW

27. 04. 2018 – Službu PEKASS Půjčovna využívá čím dál více zákazníků, čímž jsme jim zase o krok blíže.

Na jaře letošního roku byla opět zapůjčena do akce přesný secí stroj na kukuřice Horsch Maestro 12 SW. Tyto stroje se vyznačují patentovaným systémem dávkování, malými výsevními agregáty a průběžným vyhodnocováním kvality výsevu. Princip dávkování zrn používá novou konstrukci dávkovacích kotoučků, které mají drážky otevřené směrem k obvodu. Zde je charakteristický plynulý přechod pohybu zrna z otáčení na přímočarý pád. Řídící software v isobus terminálu informuje obsluhu o přesném podílu chyb nebo shluků. Maestro 12 SW má 12 řádků s roztečemi 75 cm. Zásobní vůz pojme 2 000 litrů osiva a 7 000 litrů hnojiva. Maximální přítlak na botku je až 300 kg.

V současné době služba PEKASS Půjčovna nedisponuje jen zemědělskou technikou, jako jsou secí stroje, stroje na zpracování půdy, traktory, manipulační technika, dopravní technika ale také řadou strojů z oblasti komunální techniky. V případě potřeby zapůjčení stroje nebo pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Odkazy: HORSCH, PEKASS Půjčovna

Ing. Michal Sechter
produktový manažer PEKASS Půjčovna

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Novinka už lisuje balíky kolem Stříbra

Novinka už lisuje balíky kolem Stříbra

19. 08. 2018 – Pobočka PEKASS Nýřany předala nový lis John Deere V451R, který byl jako novinka pro rok 2018 představený na podzim loňského roku výrobcem John Deere na veletrhu Agritechnika v Hannoveru.

První Fastrac na jihu

První Fastrac na jihu

17. 08. 2018 – Koncem července předali přímo na pobočce PEKASS v Jindřichově Hradci první traktor JCB Fastrac.

Horsch Focus seje ozimou řepku

Horsch Focus seje ozimou řepku

15. 08. 2018 – Nymburská pole osívá předváděcí secí stroj Horsch Focus 6 TD.