JCB

Maestro ve službách službaře

Maestro 12 SW

Maestro 12 SW

27. 04. 2018 – Službu PEKASS Půjčovna využívá čím dál více zákazníků, čímž jsme jim zase o krok blíže.

Na jaře letošního roku byla opět zapůjčena do akce přesný secí stroj na kukuřice Horsch Maestro 12 SW. Tyto stroje se vyznačují patentovaným systémem dávkování, malými výsevními agregáty a průběžným vyhodnocováním kvality výsevu. Princip dávkování zrn používá novou konstrukci dávkovacích kotoučků, které mají drážky otevřené směrem k obvodu. Zde je charakteristický plynulý přechod pohybu zrna z otáčení na přímočarý pád. Řídící software v isobus terminálu informuje obsluhu o přesném podílu chyb nebo shluků. Maestro 12 SW má 12 řádků s roztečemi 75 cm. Zásobní vůz pojme 2 000 litrů osiva a 7 000 litrů hnojiva. Maximální přítlak na botku je až 300 kg.

V současné době služba PEKASS Půjčovna nedisponuje jen zemědělskou technikou, jako jsou secí stroje, stroje na zpracování půdy, traktory, manipulační technika, dopravní technika ale také řadou strojů z oblasti komunální techniky. V případě potřeby zapůjčení stroje nebo pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Odkazy: HORSCH, PEKASS Půjčovna

Ing. Michal Sechter
produktový manažer PEKASS Půjčovna

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

JCB Fastrac ve spojení s taženým postřikovačem Horsch Leeb 5 LT

JCB Fastrac ve spojení s taženým postřikovačem Horsch Leeb 5 LT

18. 10. 2018 – V nedávné době jste mohli zahlédnout traktor JCB Fastrac s taženým postřikovačem Horsch Leeb 5 LT. Tato souprava se pohybovala v okolí Prahy, zejména v obcích Dřevčice, Brázdim a Dobrovíz.

Vyzkoušejte si jízdu samochodným postřikovačem Hardi Alpha Evo

Vyzkoušejte si jízdu samochodným postřikovačem Hardi Alpha Evo

17. 10. 2018 – Podzim je tu a společnost PEKASS si připravila akci pro zákazníky, díky které si mohou vyzkoušet samochodný postřikovač Hardi Alpha Evo se systémem TWIN.

Podzimní úklid v Nových Hradech

Podzimní úklid v Nových Hradech

16. 10. 2018 – S novým příkopovým ramenem BERTI F 500 SA vyrazili na poslední letošní údržbu zelených ploch pracovníci Technických služeb v Nových Hradech.