JCB

Maestro ve službách službaře

Maestro 12 SW

Maestro 12 SW

27. 04. 2018 – Službu PEKASS Půjčovna využívá čím dál více zákazníků, čímž jsme jim zase o krok blíže.

Na jaře letošního roku byla opět zapůjčena do akce přesný secí stroj na kukuřice Horsch Maestro 12 SW. Tyto stroje se vyznačují patentovaným systémem dávkování, malými výsevními agregáty a průběžným vyhodnocováním kvality výsevu. Princip dávkování zrn používá novou konstrukci dávkovacích kotoučků, které mají drážky otevřené směrem k obvodu. Zde je charakteristický plynulý přechod pohybu zrna z otáčení na přímočarý pád. Řídící software v isobus terminálu informuje obsluhu o přesném podílu chyb nebo shluků. Maestro 12 SW má 12 řádků s roztečemi 75 cm. Zásobní vůz pojme 2 000 litrů osiva a 7 000 litrů hnojiva. Maximální přítlak na botku je až 300 kg.

V současné době služba PEKASS Půjčovna nedisponuje jen zemědělskou technikou, jako jsou secí stroje, stroje na zpracování půdy, traktory, manipulační technika, dopravní technika ale také řadou strojů z oblasti komunální techniky. V případě potřeby zapůjčení stroje nebo pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Odkazy: HORSCH, PEKASS Půjčovna

Ing. Michal Sechter
produktový manažer PEKASS Půjčovna

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Fastrac na úpatí Jestřebích hor

Fastrac na úpatí Jestřebích hor

14. 01. 2019 – Trutnovsko obohatil pan Jiří Diviš prostřednictvím své firmy NA HRANICI společnost s r.o. o další traktor JCB Fastrac 4220. Rozšířil tak svoji stáj žlutých koní od JCB.

Kalamita FASTRAC nezaskočí

Kalamita FASTRAC nezaskočí

03. 01. 2019 – Sněhová kalamita může zaskočit jen nepřipravené!

Nový magazín v novém roce!

Nový magazín v novém roce!

01. 01. 2019 – Redakce PEKASS magazínu pro Vás v novém roce připravila nové vydání časopisu a opět v něm najdete malý dárek.