JCB

Malý, ale šikovný

Krampe Big Body 460 E

Krampe Big Body 460 E

05. 10. 2020 – Firma Krampe, která má ke své značce připojen slogan Kvalita na kolech, vyrábí vozy a návěsy ve všemožných nosnostech a velikostech a pro nespočet různých variant použití, a to jak v zemědělském, tak i ve stavebním sektoru.

V září k nám přijel nový nejmenší pomocník v podobě návěsu Krampe Big Body 460 E. Jedná se o nejmenší návěs modelové řady Big Body. Základní objem návěsu činí kolem 16 m3. Zákazník bude tento malý vůz využívat např. pro plnění osiva do secího stroje, a proto byl dovybaven šnekovým dopravníkem Agrimont SSN 30.

Návěsy Krampe se vyznačují nízkou hmotností a díky tomu postačí k našemu BB 460 E jen traktor s výkonem kolem 75 koní. Zesílená náprava BPW má rovněž zesílená ložiska a díky tomu má nosnost nápravy až 14,5 tun při 40 km/h. Zpracování podvozku je v podstatě u všech vozů Krampe stejné, tedy rám podvozku z dutého profilu 250 x 150 mm, který je dokonale flexibilní. Kónický tvar korby je již standardem u výrobce Krampe a žárově vpálená barva do těla materiálu již k těmto návěsům neodmyslitelně patří.

Zákazníkovi přejeme spokojenost s návěsem Krampe a děkujeme za projevenou důvěru.

Odkaz: Krampe

Ing. Vít Polák
produktový manažer Krampe


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Návěs Krampe do extrémních podmínek

Návěs Krampe do extrémních podmínek

18. 10. 2020 – Návěsy Krampe nacházejí velkou oblibu mezi zákazníky díky svým vynikajícím konstrukčním zpracováním a širokou nabídkou pro různá odvětví.

Specialista pro sady a vinice

Specialista pro sady a vinice

15. 10. 2020 – BERTI je jedním z předních světových výrobců mulčovačů, polních drtičů, příkopových ramen a dalších strojů.

Novinka AEON přinese to nejlepší z dílny Hardi

Novinka AEON přinese to nejlepší z dílny Hardi

12. 10. 2020 – Dánský výrobce špičkových postřikovačů přichází na trh s novým taženým postřikovačem.