JCB

Malý velký návěs

Krampe Big Body 550

Krampe Big Body 550

13. 12. 2020 – V průběhu podzimu jste mohli zahlédnout na silnicích a polích v okolí pobočky PEKASS Rychnov n. K. (se sídlem v Pohoří) návěs Krampe Big Body 550, který jsme v této oblasti intenzivně předváděli zákazníkům. Jeden z nich se rozhodl zakoupit V průběhu měsíce listopad našel zákazník své místo u zákazníka a rozšířil tak jeho vozový park. Nyní bude stroj k vidění u zákazníka v okolí Skuhrova nad Bělou.

Krampe Big Body 550 je dvounápravový zemědělský návěs, který velikostí patří k těm menším, avšak výkonem nikterak nezaostává za svými většími bratry za stejné stáje. Návěs má zesílený podvozek na nosnost 24 tun za pomoci robustních profilů podvozku o rozměrech 300 x 100 mm, které zajišťují dostatečnou pružnost a zároveň pevnost podvozku. Parabolické odpružení s dynamickým vyrovnáváním se postará o výborné jízdní vlastnosti v terénu i na silnici. Pneumatiky 560/60 R 22,5 umožňují skvělou prostupnost na poli bez toho, aby se návěs bořil. Samozřejmostí jsou nyní BPW nápravy, které se dávají na všechny návěsy Krampe již v základu, tyto nápravy jsou zesílené, mají průměr Ø 120 mm, a také ložiska kol jsou zesílena na nosnost 10 tun. Návěs byl vybaven přípravou pro šnekový dopravník, takže se využití návěsu může do budoucna rozšířit.

Děkujeme zákazníkovi z Orlických hor za projevenou důvěru a věříme, že návěs Krampe je také pro něj tou nejlepší volbou.

Odkaz: KRAMPE

Ing. Vít Polák
produktový manažer KRAMPE


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Nové Briri, tentokrát k rozmetání

Nové Briri, tentokrát k rozmetání

18. 01. 2021 – Německý výrobce Briri je známý na našem trhu zejména díky kvalitním cisternám všech velikostí.

Nechte si svůj stroj prohlédnout!

Nechte si svůj stroj prohlédnout!

14. 01. 2021 – Předsezónní prohlídky zemědělské a komunální techniky běží na plné obrátky.

Fastrac slaví spolu s Pekassem 30. výročí!

Fastrac slaví spolu s Pekassem 30. výročí!

13. 01. 2021 – Ano, je tomu tak. V době, kdy byla založena naše společnost, zahájila svou produkci i vlajková loď společnosti JCB, traktor Fastrac.