JCB

Manažerské fórum v Žatci

Manažerské fórum Žatec

Manažerské fórum Žatec

18. 11. 2018Manažerské fórum zemědělců a potravinářů Středočeského a Ústeckého kraje se konalo tradičně ve velkém sále Chmelařského institutu v Žatci. Program fóra zahájil Ing. Jaroslav Mikoláš, předseda OAK Rakovník a člen představenstva AK ČR. U řečnického pultu vystoupilo mnoho hostů, za zmínku stojí zejména přednášky o současném stavu českého chmelařství, o trendech v pěstebních systémech meziplodin a například o hospodaření s vodou.

Společnost PEKASS měla na setkání také své zástupce, kteří do Žatce zavítali z nedaleké pobočky sídlící v Senomatech u Rakovníka. Návštěvníky zaujaly materiály o společnosti PEKASS, propagační předměty a rovněž PEKASS magazín vydávaný již 9. rokem a zasílaný zákazníkům zdarma. Na dotazy zemědělců odpovídal zkušený prodejce p. Ladislav Francl, který zmínil nejen nabízený sortiment strojů a služeb, ale také již 27letou historii společnosti.

Po ukončení oficiálního programu následovala volná zábava doplněna vystoupením taneční skupiny a živé hudby.

Společnost PEKASS a.s. děkuje za pozvání pořadateli panu Ing. Tomšů a bude se těšit na další podobná setkání.


Karel Rais
OZ PEKASS Rakovník

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Originální díly za mimořádné ceny

Originální díly za mimořádné ceny

09. 02. 2019 – Originální díly HORSCH lze pořídit nyní za mimořádné ceny!

Představení nové generace teleskopických manipulátorů JCB

Představení nové generace teleskopických manipulátorů JCB

08. 02. 2019 – Koncem ledna tohoto roku byla oficiálně představena nová generace teleskopických manipulátorů JCB. A jelikož je teleskopický manipulátor JCB vlajkovou lodí anglického výrobce zemědělské a stavební techniky, bylo to představení se vší parádou.

Silný Tony na horách

Silný Tony na horách

01. 02. 2019 – Kompaktní traktor Antonio Carraro nejvyšší řady ERGIT 100 předali v těchto dnech zástupci PEKASS Rychnov, pobočky sídlící v nedalekém Pohoří.