JCB

Manažerské fórum v Žatci

Manažerské fórum v Žatci

Manažerské fórum v Žatci

08. 12. 2017 – Velký sál reprezentačních prostor Institutu chmelařství s.r.o. v Žatci byl naplněný v polovině listopadu více než stovkou zemědělců, potravinářů a přátel venkova, kteří se sem sjeli nejen ze Středočeského a Ústeckého kraje. Bohatý program přednášek cílil trefně na nejpalčivější problémy současného zemědělství, jimiž jsou nepochybně ceny komodit, politika evropské unie či zničující sucho. U řečnického pultu vystoupili i zástupci pojišťoven a finančních institucí, jejichž služby jsou dnes se zemědělskou prvovýrobou již neodmyslitelně spjaty. Bohužel, prognózy některých odborníků nevyzněly příliš optimisticky a tak si zúčastnění v pravidelných přestávkách alespoň spravili náladu u stánků firem, které se zabývají zemědělskou technikou. Technika stále láká, shodují se. A mnozí z nich už pošilhávají po nových kouscích na nadcházející sezónu.

Svůj stánek na Manažerském fóru měli i zástupci společnosti PEKASS a.s. Návštěvníkům byly k dispozici veškeré propagační materiály, firemní časopisy plné zajímavostí i reklamní předměty (nové kalendáře, nebo např. velice žádané vonné přívěsky do kokpitů našich aut či strojů s obrázky superrychlého traktoru Fastrac). S úsměvem na tváři a se zdravým obchodnickým duchem v těle vítal účastníky akce služebně nejmladší člen obchodního týmu rakovnické pobočky Pekassu, pan Ladislav Francl. Nenuceně zapřádal rozhovory, erudovaně odpovídal na zvídavé dotazy zemědělců a ochotně prezentoval novinky, které se poslední dobou ve společnosti PEKASS odehrály.

Odpoledne, po ukončení oficiálního programu, se zájemci mohli podívat na malou exkurzi do laboratoří či malého pivovaru v Institutu chmelařství. Nechyběl ani raut s ochutnávkami regionálních potravin Středočeského a Ústeckého kraje, piva i vína z ochutnávek nevyjímaje.

Společnost PEKASS a.s. děkuje za pozvání pořadateli těchto pravidelných putovních akcí po jednotlivých regionech naší vlasti panu Ing. Tomšů ze společnosti AGROTOM marketing a bude se těšit na viděnou na některém z dalších podobných profesních setkání.

Bc. Tomáš Cafourek
OZ PEKASS Rakovník

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Unikátní Robot

Unikátní Robot

13. 12. 2017 – V listopadu jsme předali našemu partneru firmě STROMEKO s.r.o. z Bratronic pásový smykem řízený nakladač JCB ROBOT 320 T s lesní frézou JCB FC60HF.

99 koní do lesa

99 koní do lesa

11. 12. 2017 – Traktory Antonio Carraro jsou kromě hojně využívaného komunálního sektoru v obcích a městech rovněž vydatnými pomocníky i například v lesích.

Manažerské fórum v Žatci

Manažerské fórum v Žatci

08. 12. 2017 – Institut chmelařství v Žatci byl místem konání 7. ročníku Manažerského fóra zemědělců, potravinářů a venkova Středočeského kraje a Ústeckého kraje.

Kurzovní lístek 14.12.

EUR EUR 26,13 Kč
GBP GBP 29,72 Kč
USD USD 22,24 Kč