JCB

Manažerské fórum v Žatci

Manažerské fórum v Žatci

Manažerské fórum v Žatci

08. 12. 2017 – Velký sál reprezentačních prostor Institutu chmelařství s.r.o. v Žatci byl naplněný v polovině listopadu více než stovkou zemědělců, potravinářů a přátel venkova, kteří se sem sjeli nejen ze Středočeského a Ústeckého kraje. Bohatý program přednášek cílil trefně na nejpalčivější problémy současného zemědělství, jimiž jsou nepochybně ceny komodit, politika evropské unie či zničující sucho. U řečnického pultu vystoupili i zástupci pojišťoven a finančních institucí, jejichž služby jsou dnes se zemědělskou prvovýrobou již neodmyslitelně spjaty. Bohužel, prognózy některých odborníků nevyzněly příliš optimisticky a tak si zúčastnění v pravidelných přestávkách alespoň spravili náladu u stánků firem, které se zabývají zemědělskou technikou. Technika stále láká, shodují se. A mnozí z nich už pošilhávají po nových kouscích na nadcházející sezónu.

Svůj stánek na Manažerském fóru měli i zástupci společnosti PEKASS a.s. Návštěvníkům byly k dispozici veškeré propagační materiály, firemní časopisy plné zajímavostí i reklamní předměty (nové kalendáře, nebo např. velice žádané vonné přívěsky do kokpitů našich aut či strojů s obrázky superrychlého traktoru Fastrac). S úsměvem na tváři a se zdravým obchodnickým duchem v těle vítal účastníky akce služebně nejmladší člen obchodního týmu rakovnické pobočky Pekassu, pan Ladislav Francl. Nenuceně zapřádal rozhovory, erudovaně odpovídal na zvídavé dotazy zemědělců a ochotně prezentoval novinky, které se poslední dobou ve společnosti PEKASS odehrály.

Odpoledne, po ukončení oficiálního programu, se zájemci mohli podívat na malou exkurzi do laboratoří či malého pivovaru v Institutu chmelařství. Nechyběl ani raut s ochutnávkami regionálních potravin Středočeského a Ústeckého kraje, piva i vína z ochutnávek nevyjímaje.

Společnost PEKASS a.s. děkuje za pozvání pořadateli těchto pravidelných putovních akcí po jednotlivých regionech naší vlasti panu Ing. Tomšů ze společnosti AGROTOM marketing a bude se těšit na viděnou na některém z dalších podobných profesních setkání.

Bc. Tomáš Cafourek
OZ PEKASS Rakovník

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Novinka už lisuje balíky kolem Stříbra

Novinka už lisuje balíky kolem Stříbra

19. 08. 2018 – Pobočka PEKASS Nýřany předala nový lis John Deere V451R, který byl jako novinka pro rok 2018 představený na podzim loňského roku výrobcem John Deere na veletrhu Agritechnika v Hannoveru.

První Fastrac na jihu

První Fastrac na jihu

17. 08. 2018 – Koncem července předali přímo na pobočce PEKASS v Jindřichově Hradci první traktor JCB Fastrac.

Horsch Focus seje ozimou řepku

Horsch Focus seje ozimou řepku

15. 08. 2018 – Nymburská pole osívá předváděcí secí stroj Horsch Focus 6 TD.