JCB

Manipulátor na hřišti

Manipulátor na hřišti

Manipulátor na hřišti

12. 10. 2018 – Pan Róbert Janek z Blšan je naším dlouholetým velkým partnerem a můžu hrdě říct, že i kamarádem.

V dlouhé koloně strojů dodaných od společnosti PEKASS, najdete nejen šest traktorů ANTONIO CARRARO, tři samochodné sekačky GRILLO, z toho dva kusy jsou největšími modely - FD 2200 TS s ohromnou žací lištou 1 800 mm, které jsme do Blšan dodali zhruba před půl rokem.

Nejnovějším přírůstkem do této řady strojů s motorem, je manipulátor JCB 525-60 Agri Plus. Tento teleskopický manipulátor byl zákazníkem zvolen především pro svoji celkovou hmotnost a kompaktní konstrukci. Pracovní nasazení pana Janka je, dá se říct, po celé republice a stroje je nutné velmi často převážet vlastními nákladními automobily. Z tohoto důvodu padla volba na tento model.

V minulém týdnu byl nový manipulátor nasazen při rekonstrukci fotbalového hřiště, kde nakládal zeminu a písek na traktorové návěsy. Pan Janek velmi chválil ohromnou výkonnost, úžasnou manévrovatelnost, přesnost a citlivost ovládání žluté "pětdvapětky".

Teleskopický manipulátor JCB 525-60 Agri Plus byl zakoupen za přispění služby PEKASS FINANCE, po servisní stránce je v péči rakovnické pobočky a také využívá služby PEKASS ASSISTANCE.

Děkujeme Róberovi Jankovi za úžasnou spolupráci a přejeme mu další spolehlivý stroj do jeho motorového stáda.

Odkaz: JCB, prémiové služby PEKASS FINANCE a ASSISTANCE

Petr Vomáčka
OZ PEKASS Rakovník

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Rychlostní rekord pokořen

Rychlostní rekord pokořen

24. 06. 2019 – Společnost JCB se svým vysokorychlostním traktorem Fastrac vytvořila nový britský rychlostní rekord pro traktory!

Krampe Limited Edition podruhé

Krampe Limited Edition podruhé

19. 06. 2019 – Plnit přání našim zákazníkům nám dělá radost. Jedno takové přání jsme splnili dodáním stavebního návěsu Krampe z jejich limitované edice vyrobené k 100. výročí založení této německé firmy.

Oleje prémiové kvality s pěti P

Oleje prémiové kvality s pěti P

18. 06. 2019 – Zemědělské a stavební stroje jsou dnes v průmyslu využívány velmi intenzivně. Jak se zvyšují nároky na jejich výkon, tak rostou i požadavky na kvalitní maziva a oleje, které se do těchto strojů používají.