JCB

Manipulátor na hřišti

Manipulátor na hřišti

Manipulátor na hřišti

12. 10. 2018 – Pan Róbert Janek z Blšan je naším dlouholetým velkým partnerem a můžu hrdě říct, že i kamarádem.

V dlouhé koloně strojů dodaných od společnosti PEKASS, najdete nejen šest traktorů ANTONIO CARRARO, tři samochodné sekačky GRILLO, z toho dva kusy jsou největšími modely - FD 2200 TS s ohromnou žací lištou 1 800 mm, které jsme do Blšan dodali zhruba před půl rokem.

Nejnovějším přírůstkem do této řady strojů s motorem, je manipulátor JCB 525-60 Agri Plus. Tento teleskopický manipulátor byl zákazníkem zvolen především pro svoji celkovou hmotnost a kompaktní konstrukci. Pracovní nasazení pana Janka je, dá se říct, po celé republice a stroje je nutné velmi často převážet vlastními nákladními automobily. Z tohoto důvodu padla volba na tento model.

V minulém týdnu byl nový manipulátor nasazen při rekonstrukci fotbalového hřiště, kde nakládal zeminu a písek na traktorové návěsy. Pan Janek velmi chválil ohromnou výkonnost, úžasnou manévrovatelnost, přesnost a citlivost ovládání žluté "pětdvapětky".

Teleskopický manipulátor JCB 525-60 Agri Plus byl zakoupen za přispění služby PEKASS FINANCE, po servisní stránce je v péči rakovnické pobočky a také využívá služby PEKASS ASSISTANCE.

Děkujeme Róberovi Jankovi za úžasnou spolupráci a přejeme mu další spolehlivý stroj do jeho motorového stáda.

Odkaz: JCB, prémiové služby PEKASS FINANCE a ASSISTANCE

Petr Vomáčka
OZ PEKASS Rakovník

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

JCB Fastrac ve spojení s taženým postřikovačem Horsch Leeb 5 LT

JCB Fastrac ve spojení s taženým postřikovačem Horsch Leeb 5 LT

18. 10. 2018 – V nedávné době jste mohli zahlédnout traktor JCB Fastrac s taženým postřikovačem Horsch Leeb 5 LT. Tato souprava se pohybovala v okolí Prahy, zejména v obcích Dřevčice, Brázdim a Dobrovíz.

Vyzkoušejte si jízdu samochodným postřikovačem Hardi Alpha Evo

Vyzkoušejte si jízdu samochodným postřikovačem Hardi Alpha Evo

17. 10. 2018 – Podzim je tu a společnost PEKASS si připravila akci pro zákazníky, díky které si mohou vyzkoušet samochodný postřikovač Hardi Alpha Evo se systémem TWIN.

Podzimní úklid v Nových Hradech

Podzimní úklid v Nových Hradech

16. 10. 2018 – S novým příkopovým ramenem BERTI F 500 SA vyrazili na poslední letošní údržbu zelených ploch pracovníci Technických služeb v Nových Hradech.