JCB

Manipulátory nejen pro zemědělce

JCB 560-80 AGRI SUPER

JCB 560-80 AGRI SUPER

08. 08. 2018 – Dva manipulátory JCB 560-80 AGRI SUPER mají nosnost až 6 tun a maximální výšku zdvihu 7,9 metru.

Pohon zajišťuje dieselový motor JCB Ecomax o výkonu 145 koní a pomocí šestistupňové převodovky s možností automatického řazení umožňuje manipulátorům velmi rychlé přesuny mezi pracovišti až čtyřicetikilometrovou rychlostí. Hydraulický systém s regenerativní hydraulikou šetří palivo a čas při práci s teleskopickým výložníkem. Prostorná a komfortní kabina obsluhy je vybavena automatickou klimatizací a pomocí integrovaného ovladače hydraulických funkcí v opěrce sedadla, má obsluha opravdu velmi dobré a pohodlné pracovní podmínky. Opět se potvrdil skvělý výhled z manipulátorů JCB. Díky nízko uloženému teleskopu a skosené kapotě motoru, je kolem stroje velmi dobrý výhled na všechny strany.

Manipulátory mají několik pracovních adaptérů, které je možné díky rychloupínacímu zařízení Q-FIT, velmi snadno a rychle vyměňovat.

Děkujeme Správě a údržbě silnic Plzeňského kraje za projevenou důvěru a našim novým strojům v jejich pohodlných sedadlech přejeme spokojené strojníky.

Odkaz: JCB

Petr Vomáčka
OZ PEKASS Rakovník


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

JCB Fastrac ve spojení s taženým postřikovačem Horsch Leeb 5 LT

JCB Fastrac ve spojení s taženým postřikovačem Horsch Leeb 5 LT

18. 10. 2018 – V nedávné době jste mohli zahlédnout traktor JCB Fastrac s taženým postřikovačem Horsch Leeb 5 LT. Tato souprava se pohybovala v okolí Prahy, zejména v obcích Dřevčice, Brázdim a Dobrovíz.

Vyzkoušejte si jízdu samochodným postřikovačem Hardi Alpha Evo

Vyzkoušejte si jízdu samochodným postřikovačem Hardi Alpha Evo

17. 10. 2018 – Podzim je tu a společnost PEKASS si připravila akci pro zákazníky, díky které si mohou vyzkoušet samochodný postřikovač Hardi Alpha Evo se systémem TWIN.

Podzimní úklid v Nových Hradech

Podzimní úklid v Nových Hradech

16. 10. 2018 – S novým příkopovým ramenem BERTI F 500 SA vyrazili na poslední letošní údržbu zelených ploch pracovníci Technických služeb v Nových Hradech.