JCB

Manipulátory nejen pro zemědělce

JCB 560-80 AGRI SUPER

JCB 560-80 AGRI SUPER

08. 08. 2018 – Dva manipulátory JCB 560-80 AGRI SUPER mají nosnost až 6 tun a maximální výšku zdvihu 7,9 metru.

Pohon zajišťuje dieselový motor JCB Ecomax o výkonu 145 koní a pomocí šestistupňové převodovky s možností automatického řazení umožňuje manipulátorům velmi rychlé přesuny mezi pracovišti až čtyřicetikilometrovou rychlostí. Hydraulický systém s regenerativní hydraulikou šetří palivo a čas při práci s teleskopickým výložníkem. Prostorná a komfortní kabina obsluhy je vybavena automatickou klimatizací a pomocí integrovaného ovladače hydraulických funkcí v opěrce sedadla, má obsluha opravdu velmi dobré a pohodlné pracovní podmínky. Opět se potvrdil skvělý výhled z manipulátorů JCB. Díky nízko uloženému teleskopu a skosené kapotě motoru, je kolem stroje velmi dobrý výhled na všechny strany.

Manipulátory mají několik pracovních adaptérů, které je možné díky rychloupínacímu zařízení Q-FIT, velmi snadno a rychle vyměňovat.

Děkujeme Správě a údržbě silnic Plzeňského kraje za projevenou důvěru a našim novým strojům v jejich pohodlných sedadlech přejeme spokojené strojníky.

Odkaz: JCB

Petr Vomáčka
OZ PEKASS Rakovník


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Fastrac na úpatí Jestřebích hor

Fastrac na úpatí Jestřebích hor

14. 01. 2019 – Trutnovsko obohatil pan Jiří Diviš prostřednictvím své firmy NA HRANICI společnost s r.o. o další traktor JCB Fastrac 4220. Rozšířil tak svoji stáj žlutých koní od JCB.

Kalamita FASTRAC nezaskočí

Kalamita FASTRAC nezaskočí

03. 01. 2019 – Sněhová kalamita může zaskočit jen nepřipravené!

Nový magazín v novém roce!

Nový magazín v novém roce!

01. 01. 2019 – Redakce PEKASS magazínu pro Vás v novém roce připravila nové vydání časopisu a opět v něm najdete malý dárek.