JCB

Manipulátory nejen pro zemědělce

JCB 560-80 AGRI SUPER

JCB 560-80 AGRI SUPER

08. 08. 2018 – Dva manipulátory JCB 560-80 AGRI SUPER mají nosnost až 6 tun a maximální výšku zdvihu 7,9 metru.

Pohon zajišťuje dieselový motor JCB Ecomax o výkonu 145 koní a pomocí šestistupňové převodovky s možností automatického řazení umožňuje manipulátorům velmi rychlé přesuny mezi pracovišti až čtyřicetikilometrovou rychlostí. Hydraulický systém s regenerativní hydraulikou šetří palivo a čas při práci s teleskopickým výložníkem. Prostorná a komfortní kabina obsluhy je vybavena automatickou klimatizací a pomocí integrovaného ovladače hydraulických funkcí v opěrce sedadla, má obsluha opravdu velmi dobré a pohodlné pracovní podmínky. Opět se potvrdil skvělý výhled z manipulátorů JCB. Díky nízko uloženému teleskopu a skosené kapotě motoru, je kolem stroje velmi dobrý výhled na všechny strany.

Manipulátory mají několik pracovních adaptérů, které je možné díky rychloupínacímu zařízení Q-FIT, velmi snadno a rychle vyměňovat.

Děkujeme Správě a údržbě silnic Plzeňského kraje za projevenou důvěru a našim novým strojům v jejich pohodlných sedadlech přejeme spokojené strojníky.

Odkaz: JCB

Petr Vomáčka
OZ PEKASS Rakovník


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Návštěva výrobního závodu Hardi

Návštěva výrobního závodu Hardi

15. 04. 2019 – Na začátku dubna jsme se zákazníky navštívili výrobní závod celosvětového výrobce postřikovačů HARDI.

Antonio ve Valči zahálet nebude

Antonio ve Valči zahálet nebude

10. 04. 2019 – ANTONIO CARRARO TTR 4400 HST II je důležitým komunálním nosičem zejména díky jeho možnosti agregace s velkým množstvím pracovních zařízení a nástaveb.

Jarní magazín je tu!

Jarní magazín je tu!

04. 04. 2019 – PEKASS magazín vstoupil svým nejnovějším jarním číslem již do 10. ročníku.