JCB

Manipulátory nejen pro zemědělce

JCB 560-80 AGRI SUPER

JCB 560-80 AGRI SUPER

08. 08. 2018 – Dva manipulátory JCB 560-80 AGRI SUPER mají nosnost až 6 tun a maximální výšku zdvihu 7,9 metru.

Pohon zajišťuje dieselový motor JCB Ecomax o výkonu 145 koní a pomocí šestistupňové převodovky s možností automatického řazení umožňuje manipulátorům velmi rychlé přesuny mezi pracovišti až čtyřicetikilometrovou rychlostí. Hydraulický systém s regenerativní hydraulikou šetří palivo a čas při práci s teleskopickým výložníkem. Prostorná a komfortní kabina obsluhy je vybavena automatickou klimatizací a pomocí integrovaného ovladače hydraulických funkcí v opěrce sedadla, má obsluha opravdu velmi dobré a pohodlné pracovní podmínky. Opět se potvrdil skvělý výhled z manipulátorů JCB. Díky nízko uloženému teleskopu a skosené kapotě motoru, je kolem stroje velmi dobrý výhled na všechny strany.

Manipulátory mají několik pracovních adaptérů, které je možné díky rychloupínacímu zařízení Q-FIT, velmi snadno a rychle vyměňovat.

Děkujeme Správě a údržbě silnic Plzeňského kraje za projevenou důvěru a našim novým strojům v jejich pohodlných sedadlech přejeme spokojené strojníky.

Odkaz: JCB

Petr Vomáčka
OZ PEKASS Rakovník


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Novinka už lisuje balíky kolem Stříbra

Novinka už lisuje balíky kolem Stříbra

19. 08. 2018 – Pobočka PEKASS Nýřany předala nový lis John Deere V451R, který byl jako novinka pro rok 2018 představený na podzim loňského roku výrobcem John Deere na veletrhu Agritechnika v Hannoveru.

První Fastrac na jihu

První Fastrac na jihu

17. 08. 2018 – Koncem července předali přímo na pobočce PEKASS v Jindřichově Hradci první traktor JCB Fastrac.

Horsch Focus seje ozimou řepku

Horsch Focus seje ozimou řepku

15. 08. 2018 – Nymburská pole osívá předváděcí secí stroj Horsch Focus 6 TD.