JCB

Mercedesem po poli

Mercedes a TEBBE

Mercedes a TEBBE

22. 10. 2019 – Společnost PEKASS již delší dobu spolupracuje s firmou Mercedes-Benz Croy. Výsledkem této dlouhodobé spolupráce je tzv. agro-tahač Mercedes-Benz Arocs 6 x 6 s rozmetací nástavbou od firmy TEBBE. Ta je skutečným specialistou na rozmetadla a v tomto oboru patří mezi špičku. Rozhodli jsme se postavit auto s možností výměnných nástaveb. Výsledkem toho je tedy nákladní auto s rozmetací nástavbou nebo s klasickou sklopnou korbou.

Rozmetací nástavba TEBBE disponuje objemem přes 18 m3. Součástí rozmetací výbavy je elektrické centrální mazání pro všechna potřebná místa, obslužný terminál pro ovládání všech funkcí rozmetací nástavby, kryt pro boční házení a ochranné kryty bočnic a čela. Velikost rozmetací nástavby může být až 28 m3.

A nejdůležitější zpráva o zmíněné novince nakonec: Koncem října t.r. začne tato rozmetací souprava jezdit u prvních zákazníků.

Výsledky, zkušenosti, fotografie i videa z těchto předvádění si samozřejmě nenecháme pro sebe a budeme Vás o nich informovat zde v aktualitách, na našem Facebooku nebo na "Pekassáckém" kanále videí na YouTube.

Budete-li mít o předvádění soupravy Mercedes Benz Arocs 6 x 6 - TEBBE zájem, neváhejte nás kontaktovat co nejdříve.

Odkaz: TEBBE

Ing. Vít Polák
produktový manažer TEBBE

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Den otevřených dveří na jihu

Den otevřených dveří na jihu

19. 11. 2019 – Pobočka PEKASS Jindřichův Hradec přivítala zákazníky ve svých prostorách na Dnu otevřených dveří.

Nové stroje jezdí kolem Roudnice

Nové stroje jezdí kolem Roudnice

07. 11. 2019 – Pobočka PEKASS Roudnice sídlící nedaleko dálnice D 8 je svou strategickou polohou důležitá pro zemědělce nejen z okolí Roudnice.

V Selské zasejí lépe a efektivněji

V Selské zasejí lépe a efektivněji

01. 11. 2019 – Nový secí stroj Horsch Pronto 4 DC se rozhodli pořídit v Selské a.s. na Mladoboleslavsku.