JCB

Milovická Fastrac tour

Fastrac tour začíná

Fastrac tour začíná

25. 03. 2019 – Se samotným traktorem, bez jakékoliv agregace jsme navštívili pár podniků na Kutnohorsku a Hradecku, kde jsme traktor prezentovali. Nechyběly ani zkušební jízdy, a to jak na silnici, tak i v terénu.

Něco málo slov k samotnému traktoru JCB Fastrac 4220. Jak už samotný název napovídá, jde o stroj anglické výroby, z výrobního závodu pana Josepha Cyrila Bamforda, zakladatele společnosti JCB. Číselná řada označuje typ a jmenovitý výkon stroje. Tato řada traktorů vyniká špičkovým výkonem, ekonomikou provozu, univerzálním využitím a snadnější obsluhou. Modely Fastrac 4000 jsou celkově odpružené, nechybí kotoučové brzdy a ABS. Potřebný výkon žlutému traktoru Fastrac zajišťuje motor SISU s převodovkou V-Tronik.

Nadále se celá naše tour bude ubírat směrem k přihnojování porostů s rozmetadlem Bogballe na umělá hnojiva. Připravujeme také prezentaci s plečkou na cukrovou řepu a kukuřici od německého výrobce Schmotzer a v neposlední řadě budeme Fastrac předvádět ve spojení s celkovou dopravní logistikou.

Akce Fastrac tour se koná pod záštitou generálního ředitele společnosti PEKASS Ing. Radka Maška.

 

Odkaz: JCB Fastrac

 

František Dědič
a
Daniel Hanousek
OZ PEKASS Milovice

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Návštěva výrobního závodu Hardi

Návštěva výrobního závodu Hardi

15. 04. 2019 – Na začátku dubna jsme se zákazníky navštívili výrobní závod celosvětového výrobce postřikovačů HARDI.

Antonio ve Valči zahálet nebude

Antonio ve Valči zahálet nebude

10. 04. 2019 – ANTONIO CARRARO TTR 4400 HST II je důležitým komunálním nosičem zejména díky jeho možnosti agregace s velkým množstvím pracovních zařízení a nástaveb.

Jarní magazín je tu!

Jarní magazín je tu!

04. 04. 2019 – PEKASS magazín vstoupil svým nejnovějším jarním číslem již do 10. ročníku.