JCB

Milovická Fastrac tour

Fastrac tour začíná

Fastrac tour začíná

25. 03. 2019 – Se samotným traktorem, bez jakékoliv agregace jsme navštívili pár podniků na Kutnohorsku a Hradecku, kde jsme traktor prezentovali. Nechyběly ani zkušební jízdy, a to jak na silnici, tak i v terénu.

Něco málo slov k samotnému traktoru JCB Fastrac 4220. Jak už samotný název napovídá, jde o stroj anglické výroby, z výrobního závodu pana Josepha Cyrila Bamforda, zakladatele společnosti JCB. Číselná řada označuje typ a jmenovitý výkon stroje. Tato řada traktorů vyniká špičkovým výkonem, ekonomikou provozu, univerzálním využitím a snadnější obsluhou. Modely Fastrac 4000 jsou celkově odpružené, nechybí kotoučové brzdy a ABS. Potřebný výkon žlutému traktoru Fastrac zajišťuje motor SISU s převodovkou V-Tronik.

Nadále se celá naše tour bude ubírat směrem k přihnojování porostů s rozmetadlem Bogballe na umělá hnojiva. Připravujeme také prezentaci s plečkou na cukrovou řepu a kukuřici od německého výrobce Schmotzer a v neposlední řadě budeme Fastrac předvádět ve spojení s celkovou dopravní logistikou.

Akce Fastrac tour se koná pod záštitou generálního ředitele společnosti PEKASS Ing. Radka Maška.

 

Odkaz: JCB Fastrac

 

František Dědič
a
Daniel Hanousek
OZ PEKASS Milovice

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Ital na jihu Čech

Ital na jihu Čech

20. 02. 2020 – Italský výrobce profesionálních hydrostatických travních sekaček GRILLO SPA je v České republice zastoupen společností PEKASS a.s.

Startuje speciální edice Fastrac (aktualizováno)

Startuje speciální edice Fastrac (aktualizováno)

18. 02. 2020 – Farmáři a podniky poskytující zemědělské služby mají nyní možnost společně oslavit velký úspěch společnosti JCB, která se svým strojem JCB Fastrac dosáhla světového rychlostního rekordu.

Fastrac na lesních cestách

Fastrac na lesních cestách

17. 02. 2020 – Sezóna na poli ještě nezačala, Fastrac si ale výborně vede i kdekoli jinde!