JCB

Multifunkční, hydrostatický, reverzní…

Antonio Carraro TTR 4400 HST

Antonio Carraro TTR 4400 HST

20. 05. 2020 – Západočeská pobočka PEKASS sídlící v Nýřanech předala další univerzální nosič komunálního nářadí TTR 4400 HST od renomovaného italského výrobce Antonio Carraro firmě Chodovka a.s. v Chodové Plané. Tato společnost zajišťuje mnoho komunálních a lesnických služeb nejen pro zmíněný městys, ale také pro okolní obce ve spádové oblasti a pomáhá s údržbou i soukromým subjektům.

Model TTR 4400 HST sdílí stejné konstrukční koncepce, jaké mají traktory Antonio Carraro vyšší modelové řady. Strategická volba výkonu těchto traktorů s motory s přímým vstřikováním, vedla ke zlepšení výkonnosti a snížení spotřeby paliva. Výbornou vlastností je nízko uložené těžiště, traktor TTR 4400 HST je vybaven ACTIO™ podvozkem (kyvný rám patentovaný společností Antonio Carraro), hydrostatickou převodovkou, otočným pracovištěm řidiče RGS, koly stejné velikosti na obou nápravách a pohonem 4 x 4. Toto vše předurčuje stroj pro práce na prakticky libovolném typu terénu, jak plochém, tak i členitém kopcovitém terénu.

Tyto vlastnosti umožňují traktoru provádět s řadou různých nářadí účinně a vysoce specializované zemědělské a městské úkoly, jako je udržování veřejných parků, čištění chodníků, sekání trávy na silničních příkopech, péči o půdu, zimní údržbu komunikací, manipulaci s materiály a výkopové práce ve školkách či na staveništích.

Odkaz: Antonio Carraro

Petr Poch
OZ PEKASS Nýřany


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

VIDEO 11 - Představení HORSCH Focus a Maestro

VIDEO 11 - Představení HORSCH Focus a Maestro

04. 06. 2020 – Nejnovější video nám představí hned dva stroje z dílny německého výrobce strojů pro zpracování půdy HORSCH.

První Transformer v akci!

První Transformer v akci!

01. 06. 2020 – Německá firma HORSCH je známá svým progresivním přístupem k obdělávání a ochraně půdy.

Krampe znovu zasahuje

Krampe znovu zasahuje

28. 05. 2020 – Návěsy od německého výrobce Krampe patří mezi špičku v dopravní technice. Dnes představíme třínápravový návěs Big Body 900 S.