JCB

Na místí komunikace s novým mulčovačem

BERTI TA/MI

BERTI TA/MI

03. 11. 2020 – Využití techniky BERTI je velmi široké. Obec Libědice sídlící nedaleko Žatce a Podbořan se rozhodla pro pořízení jednoho nového mulčovače této značky, kterou předala pobočka PEKASS Rakovník (Senomaty).

Stranový mulčovač BERTI TA/MI má záběr 165 cm a dokáže odstranit travní porosty a nálety či zbytky větví až do průměru 4 cm. Stoj je pro dokonalou práci vybaven tvrdými kladivy a samozřejmostí je protiostří s opěrným válcem. O přenos síly na rotor se stará silná převodovka, vybavená volnoběžkou. Napínání řemenů probíhá automaticky. Mulčovač je vybavený také mechanickou nárazovou pojistkou ANTI SHOCK. Stroj je dále vybaven lyžinami a hydraulickým, bočním, plovoucím náklonem s pojistným ventilem.

Stroj, který jsme Vám dnes krátce představili, bude sloužit především pro údržbu místních komunikací a lesních cest v majetku obce Libědice, kterým přejeme hodně dobře odvedené práce.


Odkaz: BERTI

Ing. Zdeněk Jelínek
obchodní oddělení


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

JCB LOADALL s novou emisní normou Stage V

JCB LOADALL s novou emisní normou Stage V

16. 11. 2020 – Seznámíme Vás v krátkosti se změnami na manipulátorech JCB LOADALL, které přicházejí s novou emisní normou motorů - Stage V.

Ještě zelenější Morava

Ještě zelenější Morava

11. 11. 2020 – Společnost HITL, s.r.o. je již po mnoho let partnerem společnosti PEKASS v oblasti prodeje a servisu komunální techniky na jižní Moravě.

Návěsy Krampe umí převézt cokoliv

Návěsy Krampe umí převézt cokoliv

09. 11. 2020 – Volání zákazníků po specialitách v dopravě dokážeme spolu se světovým výrobcem Krampe vyslyšet.