JCB

Na postřiky s Leebem

Horsch Leeb 5 LT

Horsch Leeb 5 LT

14. 03. 2019 – Milovická pobočka v těchto dnech předávala zákazníkovi Agro DZ ze Starého Bydžova v Královéhradeckém kraji nový tažený postřikovač Horsch Leeb 5 LT.

Tento model postřikovače disponuje nejvyšší výbavou, a to jak u ramen, tak i po stránce ovládání. To znamená, že postřikovač s hlavní nádrží o objemu 5 000 litrů je možné ovládat z terminálu traktoru nebo z terminálu, který je umístěn na stroji. Veškeré funkce má obsluha na dosah ruky a nemusí opouštět pohodlí kabiny, což samozřejmě přináší úsporu času při obsluze stroje. Stroj je vybaven verzí CCS PRO - to znamená, že postřikovač má elektro-ventily pro jednoduché ovládání stroje. Natáčecí náprava stroje pro kopírování stopy traktoru je samozřejmostí. Odpružení podvozku vzduchem zajišťuje komfortní jízdní vlastnosti při jízdě po silnici. Ramena stroje mají záběr 36 metrů a jsou vybavena nejvyšší výbavou ramen - BoomControl Pro Plus. Díky této výbavě dokáže postřikovač individuálně ovládat ramena a zároveň dokáže snížit nebo zvýšit půlku ramene. Systém ramen vychází z bezkonkurenčního uchycení středové části ramen a výborného odpružení. Horsch Leeb nepoužívá pro odpružení středové části žádné pružiny, a proto jako jediný na trhu dokáže vybavit stroj zmíněným systémem ramen, který je vhodný pro velmi členité terény. Nízká pracovní výška ramen až 30 cm nad porostem a automatické spínání trysek umožňují aplikovat postřikovou jíchu i za méně příznivých podmínek se sníženým úletem.

Postřikovače Horsch Leeb přinášejí zákazníkům díky svému vybavení úsporu času i nákladů na vstupech.

Za PEKASS přejeme zákazníkovi hodně úspěchů s novým strojem.

Odkaz: Horsch Leeb

Ing. Vít Polák
produktový manažer Horsch Leeb


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Návštěva výrobního závodu Hardi

Návštěva výrobního závodu Hardi

15. 04. 2019 – Na začátku dubna jsme se zákazníky navštívili výrobní závod celosvětového výrobce postřikovačů HARDI.

Antonio ve Valči zahálet nebude

Antonio ve Valči zahálet nebude

10. 04. 2019 – ANTONIO CARRARO TTR 4400 HST II je důležitým komunálním nosičem zejména díky jeho možnosti agregace s velkým množstvím pracovních zařízení a nástaveb.

Jarní magazín je tu!

Jarní magazín je tu!

04. 04. 2019 – PEKASS magazín vstoupil svým nejnovějším jarním číslem již do 10. ročníku.