JCB

Na postřiky s odborností

Seminář HORSCH Leeb

Seminář HORSCH Leeb

20. 09. 2017 – ZD Rostěnice a.s. poskytlo své prostory pro odborný seminář určený všem oficiálním zástupcům prestižní světové značky HORSCH. K přítomným nejprve na úvod promluvil pan Erwin Hiegesberger, který má na starosti prodej techniky HORSCH ve střední Evropě. Zhodnotil obecně celkovou situaci postřikovací techniky na trhu. Zmínil rovněž průběh prodejů postřikovací techniky HORSCH Leeb, která je součástí celého německého koncernu. Poté si vzal slovo pan Siegfried Horsch, který do hloubky zúčastněným vysvětlil podstatu postřikovačů HORSCH Leeb a také inovace, na kterých právě pracují.

Na školení nechybělo ani závěrečné praktické seznámení se samochodným postřikovačem PT 350 a taženým postřikovačem HORSCH Leeb 5LT. Ten tvořil nádhernou soupravu se žlutým traktorem JCB Fastrac 4220.

Odkaz: HORSCH Leeb

Luboš Šika
OZ PEKASS Rakovník

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

S Hauerem na čele

S Hauerem na čele

09. 02. 2018 – Rakouská firma HAUER patří k předním výrobcům čelních nakladačů v Evropě.

Využívání precizního zemědělství

Využívání precizního zemědělství

07. 02. 2018 – Precizní zemědělství v dnešním pojetí zdaleka již není pouze o sledování výnosů a přesné jízdě stroje po poli.

Velký sortiment pro zpracování půdy

Velký sortiment pro zpracování půdy

05. 02. 2018 – SMS Rokycany vyrábí širokou škálu zemědělských strojů určených pro zpracování půdy, setí a manipulační techniku.

Kurzovní lístek 18.2.

EUR EUR 25,90 Kč
GBP GBP 29,22 Kč
USD USD 20,80 Kč