JCB

Na postřiky s odborností

Seminář HORSCH Leeb

Seminář HORSCH Leeb

20. 09. 2017 – ZD Rostěnice a.s. poskytlo své prostory pro odborný seminář určený všem oficiálním zástupcům prestižní světové značky HORSCH. K přítomným nejprve na úvod promluvil pan Erwin Hiegesberger, který má na starosti prodej techniky HORSCH ve střední Evropě. Zhodnotil obecně celkovou situaci postřikovací techniky na trhu. Zmínil rovněž průběh prodejů postřikovací techniky HORSCH Leeb, která je součástí celého německého koncernu. Poté si vzal slovo pan Siegfried Horsch, který do hloubky zúčastněným vysvětlil podstatu postřikovačů HORSCH Leeb a také inovace, na kterých právě pracují.

Na školení nechybělo ani závěrečné praktické seznámení se samochodným postřikovačem PT 350 a taženým postřikovačem HORSCH Leeb 5LT. Ten tvořil nádhernou soupravu se žlutým traktorem JCB Fastrac 4220.

Odkaz: HORSCH Leeb

Luboš Šika
OZ PEKASS Rakovník

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Unikátní Robot

Unikátní Robot

13. 12. 2017 – V listopadu jsme předali našemu partneru firmě STROMEKO s.r.o. z Bratronic pásový smykem řízený nakladač JCB ROBOT 320 T s lesní frézou JCB FC60HF.

99 koní do lesa

99 koní do lesa

11. 12. 2017 – Traktory Antonio Carraro jsou kromě hojně využívaného komunálního sektoru v obcích a městech rovněž vydatnými pomocníky i například v lesích.

Manažerské fórum v Žatci

Manažerské fórum v Žatci

08. 12. 2017 – Institut chmelařství v Žatci byl místem konání 7. ročníku Manažerského fóra zemědělců, potravinářů a venkova Středočeského kraje a Ústeckého kraje.

Kurzovní lístek 14.12.

EUR EUR 26,20 Kč
GBP GBP 29,80 Kč
USD USD 22,29 Kč