JCB

Na postřiky s odborností

Seminář HORSCH Leeb

Seminář HORSCH Leeb

20. 09. 2017 – ZD Rostěnice a.s. poskytlo své prostory pro odborný seminář určený všem oficiálním zástupcům prestižní světové značky HORSCH. K přítomným nejprve na úvod promluvil pan Erwin Hiegesberger, který má na starosti prodej techniky HORSCH ve střední Evropě. Zhodnotil obecně celkovou situaci postřikovací techniky na trhu. Zmínil rovněž průběh prodejů postřikovací techniky HORSCH Leeb, která je součástí celého německého koncernu. Poté si vzal slovo pan Siegfried Horsch, který do hloubky zúčastněným vysvětlil podstatu postřikovačů HORSCH Leeb a také inovace, na kterých právě pracují.

Na školení nechybělo ani závěrečné praktické seznámení se samochodným postřikovačem PT 350 a taženým postřikovačem HORSCH Leeb 5LT. Ten tvořil nádhernou soupravu se žlutým traktorem JCB Fastrac 4220.

Odkaz: HORSCH Leeb

Luboš Šika
OZ PEKASS Rakovník

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Individuální cestou zákazníkovi na míru

Individuální cestou zákazníkovi na míru

20. 09. 2018 – Společnost Krampe opět dokázala, že dokáže vyhovět individuálním požadavkům zákazníků.

Bezpečné mulčování na dálku

Bezpečné mulčování na dálku

17. 09. 2018 – Společnost PEKASS a.s. před nedávnem dodala nový dálkově řízený mulčovač na údržbu letiště v Českých Budějovicích.

Komunál na letišti (aktualizováno)

Komunál na letišti (aktualizováno)

10. 09. 2018 – Každým rokem se schází na mezinárodním letišti u Havlíčkova Brodu odborná veřejnost, aby si zde prohlédla novinky z oboru komunální techniky.