JCB

Nabídka z jelení stáje

John Deere 6215R

John Deere 6215R

17. 03. 2021 – Poptáváte traktor John Deere na letošní sezónu? Obáváte se, že nový stroj přijde pozdě? Nebo jen nechcete zatím příliš investovat?

Máme pro Vás řešení! Již několik let spolupracujeme s prověřenými zahraničními dodavateli a rovněž disponujeme širokou sítí zákazníků, kteří u nás své stroje obměňují za nové. Tyto traktory procházejí naším servisem a jsou nabízeny dále k prodeji.

Společnost PEKASS je na trhu již 30 let a servisní činností se zabývá od svého vzniku. Nabízíme dlouholeté zkušenosti a kvalitní servisní zázemí. To vše Vám zaručuje to, že předejdete nepříjemnostem, které se občas u nákupu použité techniky vyskytují. I v dnešní složitější době, kdy nemáte možnost zcela volného cestování, poskytujeme ve spolupráci s našimi dodavateli veškeré informace o stroji, detailní fotografie, případně i videoprohlídku a report z John Deere databáze.

Pokud tedy máte chuť pořídit více či méně použitý traktor s jelenem ve znaku, neváhejte nás kontaktovat s Vašimi představami a my Vám rádi pomůžeme! Například tento krásný stroj John Deere 6215R ve výbavě ULTIMATE předávala pobočka PEKASS Příbram (se sídlem v Dlouhé Lhotě) minulý týden spokojenému zákazníkovi.

Náš PEKASS BAZAR nabízí i jiné značky zemědělské, komunální a silniční techniky, stačí jen kliknout na níže uvedený odkaz a být náležitě rychlí, neboť nabídka v bazaru je pochopitelně omezená.

 

Odkaz: BAZAR

Ing. Lukáš Kašpar
produktový manažer pro traktory


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Předváděcí sedmistovka prodána

Předváděcí sedmistovka prodána

16. 04. 2021 – Velký zájem o návěsy Krampe je legitimní, neboť jejich kvalita, spolehlivost a výkon je potvrzený stovkami spokojených zákazníků doma i ve světě.

Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu?

Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu?

13. 04. 2021 – S námi budete připraveni. Dodání transportní a aplikační techniky může být ještě do začátku této sezóny.

Žlutý obr přichází

Žlutý obr přichází

12. 04. 2021 – Je to už každoročním pravidlem, že konec zimy a začátek jara bývá bohatý na předávání zemědělské techniky našim zákazníkům. Hlavní zemědělská sezóna totiž začíná.