JCB

Nařezáno od jelena

John Deere 8200i

John Deere 8200i

28. 09. 2019Zemědělské družstvo Mečeříž hospodaří v západní části okresu Mladá Boleslav na výměře 4 445 ha orné půdy. Družstvo se orientuje na tradiční rostlinnou a živočišnou výrobu.

Koncem loňského roku pobočka PEKASS Milovice dodávala do ZD Mečeříž sklízecí řezačku John Deere 8200i a letošní sezónu řezačku plně nasadila do kukuřice. Tato řada sklízecích řezaček poskytuje dech beroucí komfort obsluze s ovládacími prvky a systémy, které pomáhají dosahovat nejlepších výsledků. Samotné pracoviště je uživatelsky přátelské s ovládacími terminály, které poskytují potřebné informace. Všechny vlastnosti sklízecí řezačky John Deere 8200i vedou k vyšší úspoře nákladů, lepší kvalitě řezanky a vyšší produktivitě práce.

Vážíme si důvěry projevé nákupem tohoto krásného, precizního stroje a přejeme majitelům spoustu sklizených hektarů.

Odkaz: John Deere

PEKASS redakce

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Nový kypřič HORSCH na rodinné farmě

Nový kypřič HORSCH na rodinné farmě

04. 04. 2020 – Jarním hitem jsou letos stroje HORSCH. Ať už jde o kvalitní a výkonné secí stroje, o kterých píšeme často, anebo jde o stroje na zpracování půdy.

Flotila HORSCH narůstá

Flotila HORSCH narůstá

03. 04. 2020 – HORSCH Terrano 3 FX je univerzální kompaktní radličkový kypřič, který se díky výměnným radličkám používá pro všechny pracovní hloubky od 5 do 30 cm.

Novinky ve světě postřikovačů Horsch Leeb

Novinky ve světě postřikovačů Horsch Leeb

02. 04. 2020 – Společnost Horsch zmínila koncem loňského roku na veletrhu Agritechnica Hannover vývoj nového taženého postřikovače Horsch Leeb 12 TD.