JCB

Nařezáno od jelena

John Deere 8200i

John Deere 8200i

28. 09. 2019Zemědělské družstvo Mečeříž hospodaří v západní části okresu Mladá Boleslav na výměře 4 445 ha orné půdy. Družstvo se orientuje na tradiční rostlinnou a živočišnou výrobu.

Koncem loňského roku pobočka PEKASS Milovice dodávala do ZD Mečeříž sklízecí řezačku John Deere 8200i a letošní sezónu řezačku plně nasadila do kukuřice. Tato řada sklízecích řezaček poskytuje dech beroucí komfort obsluze s ovládacími prvky a systémy, které pomáhají dosahovat nejlepších výsledků. Samotné pracoviště je uživatelsky přátelské s ovládacími terminály, které poskytují potřebné informace. Všechny vlastnosti sklízecí řezačky John Deere 8200i vedou k vyšší úspoře nákladů, lepší kvalitě řezanky a vyšší produktivitě práce.

Vážíme si důvěry projevé nákupem tohoto krásného, precizního stroje a přejeme majitelům spoustu sklizených hektarů.

Odkaz: John Deere

PEKASS redakce

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Vyzkoušejte si cisterny Briri

Vyzkoušejte si cisterny Briri

07. 10. 2019 – Německé cisterny Briri se vyznačují hlavně individuálním přístupem. Výrobce dokáže vyrobit cisternu zákazníkovi na míru.

Boschung letištní třetí

Boschung letištní třetí

01. 10. 2019 – Švýcarský výrobce vozidel a zařízení pro povrchové čištění ploch na letištích, silnicích a dálnicích BOSCHUNG je na trhu již přes 70 let.

Nařezáno od jelena

Nařezáno od jelena

28. 09. 2019 – Řezačky John Deere patří k nejdokonalejším výkonným strojům této světové značky.