JCB

Nařezáno od jelena

John Deere 8200i

John Deere 8200i

28. 09. 2019Zemědělské družstvo Mečeříž hospodaří v západní části okresu Mladá Boleslav na výměře 4 445 ha orné půdy. Družstvo se orientuje na tradiční rostlinnou a živočišnou výrobu.

Koncem loňského roku pobočka PEKASS Milovice dodávala do ZD Mečeříž sklízecí řezačku John Deere 8200i a letošní sezónu řezačku plně nasadila do kukuřice. Tato řada sklízecích řezaček poskytuje dech beroucí komfort obsluze s ovládacími prvky a systémy, které pomáhají dosahovat nejlepších výsledků. Samotné pracoviště je uživatelsky přátelské s ovládacími terminály, které poskytují potřebné informace. Všechny vlastnosti sklízecí řezačky John Deere 8200i vedou k vyšší úspoře nákladů, lepší kvalitě řezanky a vyšší produktivitě práce.

Vážíme si důvěry projevé nákupem tohoto krásného, precizního stroje a přejeme majitelům spoustu sklizených hektarů.

Odkaz: John Deere

PEKASS redakce

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Ital na jihu Čech

Ital na jihu Čech

20. 02. 2020 – Italský výrobce profesionálních hydrostatických travních sekaček GRILLO SPA je v České republice zastoupen společností PEKASS a.s.

Startuje speciální edice Fastrac (aktualizováno)

Startuje speciální edice Fastrac (aktualizováno)

18. 02. 2020 – Farmáři a podniky poskytující zemědělské služby mají nyní možnost společně oslavit velký úspěch společnosti JCB, která se svým strojem JCB Fastrac dosáhla světového rychlostního rekordu.

Fastrac na lesních cestách

Fastrac na lesních cestách

17. 02. 2020 – Sezóna na poli ještě nezačala, Fastrac si ale výborně vede i kdekoli jinde!