JCB

Návěs Krampe do extrémních podmínek

Krampe Big Body 750

Krampe Big Body 750

18. 10. 2020 – Před nějakou dobou nás oslovil zákazník s požadavkem velkoobjemového návěsu, který by se hodil do jeho extrémních podmínek, do velmi svažitého terénu.

Krampe umí vyrábět návěsy, které splňují požadavky i do těch nejextrémnějších podmínek. Našemu zákazníkovi jsme tedy postavili návěs s hydraulicky odpruženým podvozkem. Hydraulické odpružení se vyznačuje tím, že je velmi tvrdé, ale zároveň si výborně poradí s velkou svažitostí terénu, nebo s velkými nerovnostmi na cestách. Při těchto podmínkách hydraulické odpružení funguje výborně a slouží přesně dle toho, jak by mělo. Pro běžné podmínky, které jsou běžnou provozní rutinou, jsou dostatečná pneumatická nebo parabolická odpružení. 

Další podmínkou zákazníka bylo, aby měl návěs vlastní hydraulický okruh a vlastní čerpadlo. Také tuto podmínku jsme spolu s výrobcem zdárně vyřešili, jak lze vidět na fotografiích. Veškeré funkce se ovládají přes terminál, který je umístěný v kabině traktoru. Na přání byl návěs dodán s nuceným řízením BPW zadní nápravy. 

Škála výbav návěsů Krampe je opravdu široká. Velkoobjemové návěsy řady Big Body jsou například vybaveny dnem z oceli Hardox, aby se rozšířilo jejich využití napřáklad pro převozy těžších materiálů. Další výbavou je zvedací náprava, hydraulické odpružení oje, elektrohydraulické nucení řízení apod.

Přejeme zákazníkovi mnoho ujetých kilometrů s návěsem Krampe Big Body 750 a děkujeme za projevenou důvěru.

 

Odkaz: Krampe

 

Ing. Vít Polák

produktový manažer Krampe

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Návěs Krampe do extrémních podmínek

Návěs Krampe do extrémních podmínek

18. 10. 2020 – Návěsy Krampe nacházejí velkou oblibu mezi zákazníky díky svým vynikajícím konstrukčním zpracováním a širokou nabídkou pro různá odvětví.

Specialista pro sady a vinice

Specialista pro sady a vinice

15. 10. 2020 – BERTI je jedním z předních světových výrobců mulčovačů, polních drtičů, příkopových ramen a dalších strojů.

Novinka AEON přinese to nejlepší z dílny Hardi

Novinka AEON přinese to nejlepší z dílny Hardi

12. 10. 2020 – Dánský výrobce špičkových postřikovačů přichází na trh s novým taženým postřikovačem.