JCB

Návěsy Krampe umí převézt cokoliv

Krampe Big Body 800

Krampe Big Body 800

09. 11. 2020 – Před krátkou dobou nám na pobočku PEKASS Rychnov n. K. (sídlící v nedalekém Pohoří) přijel červený třínápravový návěs Krampe Big Body 800. Požadavkem zákazníka bylo, abychom mu dodali návěs, který bude vhodný jak na převoz zemědělských komodit, tak i zároveň na převoz stavebního materiálu. Zákazník se často s návěsem otáčí v malých prostorách, a proto byl také kladen velký důraz na způsob řízení náprav, aby nedocházelo k poškození řízení.

Náš návěs Krampe Big Body 800 byl tedy postaven přesně podle požadavků a splnil tak očekávání zákazníka. Je obutý na pneumatikách Michelin 600/55 R 26,5 X BIB HF, má elektro-hydraulické nucené řízení BPW náprav přes proporcionální ventil, tzn. že pro ovládání natáčení náprav nejsou zapotřebí žádná táhla a kompletní řízení náprav probíhá přes terminál. Tento systém je vhodný pro velký úhel zatáčení, při kterém nehrozí poškození řídících táhel, jelikož vše řídí jednotka a táhla tudíž nejsou zapotřebí. Parabolické odpružení náprav je konstruováno s nosností na 36 tun (to je u Krampe již běžným standardem). Dno návěsu je z oceli HARDOX 450 o tloušťce 6 mm, aby se rozšířilo využití návěsu i na zmíněnou přepravu stavebního materiálu. Návěs bude navíc osazen nástavkami o výšce 60 cm, což zvýší jeho objem až na úctyhodných 37,5 m3. Na přání bude vybaven návěs hydraulicky sklopnými nástavkami vlevo ve směru jízdy.

Věříme, že jsme zákazníkovi postavili přesně takový návěs, který maximálně splní jeho očekávání. Pokud i Vy chcete poradit s výbavou a příslušenstvím návěsů Krampe, pak se na nás neváhejte obrátit.

 

Odkaz: Krampe

 

Ing. Vít Polák
produktový manažer Krampe


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Předváděcí sedmistovka prodána

Předváděcí sedmistovka prodána

16. 04. 2021 – Velký zájem o návěsy Krampe je legitimní, neboť jejich kvalita, spolehlivost a výkon je potvrzený stovkami spokojených zákazníků doma i ve světě.

Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu?

Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu?

13. 04. 2021 – S námi budete připraveni. Dodání transportní a aplikační techniky může být ještě do začátku této sezóny.

Žlutý obr přichází

Žlutý obr přichází

12. 04. 2021 – Je to už každoročním pravidlem, že konec zimy a začátek jara bývá bohatý na předávání zemědělské techniky našim zákazníkům. Hlavní zemědělská sezóna totiž začíná.