JCB

Nejlepší komunální projekty oceněny

KPR 2017

KPR 2017

03. 11. 2017Soutěž Komunální politik roku 2017, kterou každoročně vyhlašuje časopis Moderní obec spolu s vydavatelstvím Profi Press s. r. o., i tentokrát získala záštitu ministryně pro místní rozvoj Karly Šlechtové.

Smyslem této soutěže je zviditelnění občansky přínosných projektů uskutečněných v obcích a městech. Osobnosti z komunální politiky, které se významně zasadily o realizaci těchto projektů, jsou pak oceňovány zmíněným titulem. V letošním ročníku soutěže bylo vypsáno sedm kategorií, z jejichž 7 vítězů pak ještě hodnotitelská komise vybrala celkového vítěze a ten obdržel titul Komunální politik roku 2017. Vítěz každé kategorie získal pamětní list, artefakt z českého křišťálu v podobě srdce v otevřených dlaních a od partnera v dané kategorii rovněž symbolický šek na dvacet tisíc korun pro své město či obec.

Projekt Rozkvetlý Liberec a komunitní plánování ploch zeleně, jehož nositelkou je náměstkyně primátora Liberce Karolína Hrbková, byl hodnotitelskou komisí soutěže vybrán jako nejlepší v kategorii Veřejná zeleň. Ocenění za prvenství obdržela z rukou výkonného ředitele Svazu měst a obcí ČR Pavla Drahovzala a symbolický šek jí za partnera kategorie - společnost PEKASS a.s., předal David Procházka.

Připojujeme se i my tímto k řadám gratulací mířících do Liberce a přejeme zároveň, aby zde zeleň vzkvétala i nadále, jak lze vidět i na následujícím video příspěvku.

 

Odkaz: Video

 

PEKASS redakce

Foto a video: Profi Press s.r.o.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Buďte COOL

Buďte COOL

10. 11. 2017 – Premiéru traktorů Fastrac 4000 a 8000 můžete shlédnout i na televizních obrazovkách.

Nové internetové stránky (aktualizováno)

Nové internetové stránky (aktualizováno)

06. 11. 2017 – Letos jsme doplnili náš již tak široký sortiment komunální techniky o novou značku - BOSCHUNG ze Švýcarska.

Nejlepší komunální projekty oceněny

Nejlepší komunální projekty oceněny

03. 11. 2017 – Výsledky letos již třetího ročníku soutěže Komunální politik roku 2017 byly v tomto týdnu slavnostně oznámeny v sídle Poslanecké sněmovny v Praze.

Kurzovní lístek 21.11.

EUR EUR 26,03 Kč
GBP GBP 29,38 Kč
USD USD 22,18 Kč