JCB

Nejoblíbenější postřikovač pro malé a střední podniky

Horsch Leeb 4 AX

Horsch Leeb 4 AX

17. 05. 2021 – V minulých dnech jsme předávali tažený postřikovač Horsch Leeb 4 AX, který patří mezi ty nejoblíbenější a nejvíce prodávané modely. Během tří let, kdy byla tato modelová řada uvedena na trh, si získala dominantní místo ve vozových parcích menších a středních podniků.

Pobočka PEKASS Milovice předala postřikovač Horsch Leeb 4 AX. Objem hlavní nádrže je 3 800 l (skutečný 4 000 l). Nový pomocník pro ochranu rostlin byl velice pěkně vybavený jako tomu bývá u vyšších modelových řad. To znamená, že má systém dvou čerpadel (Systém ECO-PROFI-Clean) se silnějším písto-membránovým čerpadlem o výkonu 400 l/min, které naplní postřikovač v krátkém čase, a odstředivým čerpadlem, které pracuje pouze s čistou vodou. Záběr ramen postřikovače je 27 metrů s možností složení na 14 metrů. Preciznost aktivního vedení ramen s celkovým naklápěním a pracovní výškou 50 cm, která je striktně dodržena, snižuje úlet a zvyšuje přesnost aplikace. Vedení ramen postřikovače je stejně dobře zpracované jako u vyšších modelových řad postřikovačů, avšak modelová řada 4 AX nabízí rozmístění trysek po 50 cm a v našem případě byl postřikovač osazen manuálním držákem trysek triplet.

Přesné kopírování stopy traktoru zajistí systém řízené oje, čímž se sníží škoda na porostu při aplikaci. Univerzální oj umožňuje měnit typ závěsu z horní na spodní a opačně. Stejně tomu je u nápravy, která je mechanicky stavitelná od 1,50 - 2,25 m. Pneumatiky 380/90 R 46 mají nízký valivý odpor, avšak postřikovač je možné dodat s užšími nebo širšími pneumatikami. Postřikovač disponuje nočním osvětlením pro práci v noci, externím plněním pro využití plnění postřikovače cisternou, sadou k vnějšímu čištění postřikovače a byl dodám s terminálem Horsch Touch 800 (dotykový) včetně joysticku a GPS přijímače s aktivacemi pro automatické vypínání sekcí a řízení oje.

Přejeme novému majiteli postřikovače AX panu Jiřímu Štěpánkovi mnoho spokojeně ošetřených hektarů.

Odkaz: Horsch Leeb

Ing. Vít Polák
produktový manažer Horsch Leeb


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Briri rozšířili segment sedlových cisteren

Briri rozšířili segment sedlových cisteren

12. 06. 2021 – Výrobce cisteren Briri rozšířil řady sedlových cisteren o tandemové modely Briri Road Master P 26 a P 28. A co se pod těmito názvy skrývá?

VIDEO 2 - Představujeme nový JCB 542-70 AGRI XTRA

VIDEO 2 - Představujeme nový JCB 542-70 AGRI XTRA

02. 06. 2021 – Teleskopické manipulátory JCB přicházejí s novou emisní normou Stage V a s ní uvádějí na trh několik novinek.

Využijte možnost předvedení postřikovače Horsch Leeb 5 LT

Využijte možnost předvedení postřikovače Horsch Leeb 5 LT

31. 05. 2021 – Právě jsme zaparkovali v našem skladu další předváděcí tažený postřikovač Horsch Leeb 5 LT.