JCB

Nejpřesnější aplikace na trhu - budeme ji předvádět!

Horsch Leeb PT 6.300

Horsch Leeb PT 6.300

11. 07. 2020 – Nenechte si ujít představení nového systému PrecisionSpray u postřikovačů Horsch Leeb. Příští měsíc budeme předvádět tento nový postřikovací systém na samochodném postřikovači Horsch Leeb PT 6.300.

Pro více informací sledujte naše stránky, kde Vás budeme včas informovat o časech a místech konání předvádění.

Co PrecisionSpray systém vlastně je? Jedná se o systém pulzních trysek, který přináší lepší pokryvnost po celém záběru při objíždění překážky např. sloupu. Například kdy jedna část ramene při postřiku téměř stojí na místě a druhá část ramene v krátkém okamžiku překoná velkou vzdálenost.

Firma Horsch představila systém PrecisionSpray, který zabrání rozdílné pokryvnosti při objíždění překážek. Zákazník si může zvolit, jestli chce, aby každá tryska pulzního systému byla ovládaná samostatně jako sekce, nebo si může zvolit rozložení sekcí dle vlastního návrhu. Každá pulzní tryska má tu výhodu, že dokáže regulovat průtok kapaliny až o 80 %, nebo se zcela zavřít.

Tato převratná technologie přináší další úsporu postřikové jíchy při aplikaci. Zároveň se zlepšuje pokryvnost a rovnoměrnost aplikace i při objíždění překážek a ve spolupráci se systémem přesné dávky CCS nevznikají žádné nepřesnosti dávky při zpomalení, rozjezdech či při vypínání a zapínání sekcí, kdy roste nebo klesá tlak. Vše lze vidět na videu na níže uvedeném odkazu.

PrecisionSpray systém umožňuje v kombinaci s bezkonkurenčním vedení ramen nízko nad porostem (30 cm), kdy se eliminuje úlet na naprosté minimum, docílit nejpřesnější aplikace, které lze dnes na trhu s postřikovací technikou dosáhnout. Systém pulzních trysek bude k dodání u tažených a samochodných postřikovačů Horsch Leeb již od září tohoto roku.

V případě zájmu o tento systém kontaktujte Vašeho prodejce. Také můžete pro bližší informace zavolat přímo mně na tel. 773 747 839 a dohodnout si podrobnosti předvádění nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář.

Odkaz: VIDEO

Ing. Vít Polák
produktový manažer Horsch Leeb


Poptávkový formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Fastrac komunální PRVNÍ

Fastrac komunální PRVNÍ

07. 08. 2020 – Traktory JCB Fastrac jsou známé pro své univerzální využití v zemědělství a jejich oblíbenost roste i v dalších oborech, například v oblasti komunální a silniční údržby.

Major jede do vinic

Major jede do vinic

04. 08. 2020 – Antonio Carraro je italský výrobce s tradicí výroby již 110 let. Jejich malotraktory a komunální nosiče pomáhají po celém světě.

Nový samochod od Leeba

Nový samochod od Leeba

30. 07. 2020 – Postřikovací technika Horsch Leeb neustále obohacuje trh se zemědělskou technikou o další novinky. Jednu takovou vám dnes představíme.