JCB

Nejsilnější sekačka do Lužné

Grillo FD 2200 TS

Grillo FD 2200 TS

02. 11. 2018 – Pobočka PEKASS Rakovník sídlící v nedalekých Senomatech v těchto dnech předala jednu z nejvýkonnějších travních sekaček GRILLO. Model FD 2200 TS je vybavený čtyřválcovým dieselovým motorem YANMAR o výkonu 48 koní. Hydrostatický dvoustupňový pohon 4 x 4 umožňuje obsluze velmi rychlé přesuny po vlastní ose, a to i po silnicích, jelikož všechna FDéčka mají schválení pro provoz po pozemních komunikacích. Travní zásobník o objemu 1 400 litrů je hydraulicky výklopný až do výšky 230 cm. Palivová nádrž na 50 litrů umožňuje pracovat při plném nasazení celou pracovní směnu, bez nutnosti dotankování. Žací ústrojí má pracovní záběr 155 cm a s pomocí velké turbíny vhání pod tlakem posečenou hmotu do zásobníku a s aktivním usměrňovačem dokonale plní celý prostor zásobníku.

Model TS je vybaven komfortním hydraulickým ovládáním řízení, pojezdu a nastavování výšky sečení. Obsluha, sedící na vzduchem odpružené sedačce GRAMMER se seřiditelnými opěrkami loktů a nastavitelným sloupkem řízení, si tak najde ideální a pohodlnou polohu za volantem.

Děkujeme obci Lužná za pořízení dalšího špičkového stroje od PEKASSu ze Senomat.

Odkaz: GRILLO

Petr Vomáčka
OZ PEKASS Rakovník

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Až se zima zeptá…

Až se zima zeptá…

15. 11. 2018 – Ačkoli nám letošní teplé počasí ještě dává zapomenout na zimní období, je nutné, aby byli službaři na nastávající zimu připraveni.

Nejsilnější sekačka do Lužné

Nejsilnější sekačka do Lužné

02. 11. 2018 – Pobočka PEKASS Rakovník předala službám obce Lužná u Rakovníka nový komunální stroj na údržbu travnatých ploch značky GRILLO.

Novinka na trhu postřikovačů Horsch Leeb

Novinka na trhu postřikovačů Horsch Leeb

01. 11. 2018 – Nová modelová řada tažených postřikovačů Horsch Leeb 4 AX je tady!