JCB

Nezapomeňte zazimovat postřikovač

PEKASS TIP EXTRA

PEKASS TIP EXTRA

24. 09. 2018PEKASS AFGREEN PLUS z řady PEKASS PREMIUM PARTS je speciální nemrznoucí kapalina určená k výplachu a zazimování zemědělské techniky, zejména strojů určených k postřikům půdy a rostlin. Oproti obyčejným nemrznoucím směsím je složená výhradně z vícesytných alkoholů biologického původu, které nejsou škodlivé pro člověka ani životní prostředí a navíc jsou v přírodě snadno odbouratelné. PEKASS AFGREEN PLUS obsahuje inhibitory koroze pro železo, barevné kovy a jejich slitiny, změkčovadlo tvrdé vody a aditiva zabraňující napadání plastu a pryží.
Přípravek lze také použít pro vyvážení zemědělské a komunální techniky aplikací přímo do pneumatik, kde se produkt používá neředěný.

Využijte naší akce na tuto jedinečnou a biologicky odbouratelnou kapalinu, která začíná právě dnes a potrvá pouze do 26. října 2018.

Více informací najdete na letáčku PEKASS TIP EXTRA 9/2018.

Odkaz: PEKASS TIP EXTRA 9/2018, leták PEKASS AFGREEN PLUS

PEKASS redakce

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

JCB Fastrac ve spojení s taženým postřikovačem Horsch Leeb 5 LT

JCB Fastrac ve spojení s taženým postřikovačem Horsch Leeb 5 LT

18. 10. 2018 – V nedávné době jste mohli zahlédnout traktor JCB Fastrac s taženým postřikovačem Horsch Leeb 5 LT. Tato souprava se pohybovala v okolí Prahy, zejména v obcích Dřevčice, Brázdim a Dobrovíz.

Vyzkoušejte si jízdu samochodným postřikovačem Hardi Alpha Evo

Vyzkoušejte si jízdu samochodným postřikovačem Hardi Alpha Evo

17. 10. 2018 – Podzim je tu a společnost PEKASS si připravila akci pro zákazníky, díky které si mohou vyzkoušet samochodný postřikovač Hardi Alpha Evo se systémem TWIN.

Podzimní úklid v Nových Hradech

Podzimní úklid v Nových Hradech

16. 10. 2018 – S novým příkopovým ramenem BERTI F 500 SA vyrazili na poslední letošní údržbu zelených ploch pracovníci Technických služeb v Nových Hradech.