JCB

Nezapomeňte zazimovat postřikovač

PTE 9/20

PTE 9/20

18. 09. 2020PEKASS AFGREEN PLUS z řady PEKASS PREMIUM PARTS je speciální nemrznoucí kapalina určená k výplachu a zazimování zemědělské techniky, zejména strojů určených k postřikům půdy a rostlin. Oproti obyčejným nemrznoucím směsím je složená výhradně z vícesytných alkoholů biologického původu, které nejsou škodlivé pro člověka ani životní prostředí a navíc jsou v přírodě snadno odbouratelné. PEKASS AFGREEN PLUS obsahuje inhibitory koroze pro železo, barevné kovy a jejich slitiny, změkčovadlo tvrdé vody a aditiva zabraňující napadání plastu a pryží.

Přípravek lze také použít pro vyvážení zemědělské a komunální techniky aplikací přímo do pneumatik, kde se produkt používá neředěný. Využijte naší akce na tuto jedinečnou a biologicky odbouratelnou kapalinu, která začíná již v pondělí 21. září 2020.

Více informací najdete na letáčku PEKASS TIP EXTRA 9/2020.

 

Odkaz: PEKASS TIP EXTRA 9/2020, leták PEKASS AFGREEN PLUS

 

PEKASS redakce

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Návěs Krampe do extrémních podmínek

Návěs Krampe do extrémních podmínek

18. 10. 2020 – Návěsy Krampe nacházejí velkou oblibu mezi zákazníky díky svým vynikajícím konstrukčním zpracováním a širokou nabídkou pro různá odvětví.

Specialista pro sady a vinice

Specialista pro sady a vinice

15. 10. 2020 – BERTI je jedním z předních světových výrobců mulčovačů, polních drtičů, příkopových ramen a dalších strojů.

Novinka AEON přinese to nejlepší z dílny Hardi

Novinka AEON přinese to nejlepší z dílny Hardi

12. 10. 2020 – Dánský výrobce špičkových postřikovačů přichází na trh s novým taženým postřikovačem.