JCB

Nová sezóna s novým Jokerem

Techagro 2018 Brno

Techagro 2018 Brno

07. 04. 2018HORSCH Joker 3 CT převzal na pobočce PEKASS v Milovicích šťastný majitel p. Ladislav Piroutek z Mečeříže (okr. Mladá Boleslav). Když se pan Piroutek rozhodoval v zimě pro nákup nového rozmetadla umělých hnojiv od společnosti PEKASS, zvažoval i další posílení svého strojového parku. Od samého začátku byl s komplexními prodejními a finančními službami a rovněž se zákaznickou péčí nadmíru spokojen, a proto se rozhodl zakoupit i nový diskový podmítač.

Po porovnání a zhodnocení všech technických parametrů podmítače, velikosti své farmy a využitelnosti tohoto stroje, padla volba jednoznačně na model od firmy Horsch, konkrétně na Joker 3 CT o pracovním záběru 3 metry. Stroj je navíc vybaven dodatečným závažím pro dotížení, pakliže panují extrémní podmínky v období sucha. Co se týče základní konstrukce stroje, tak hlavní rám je konstruován pomocí tzv. kapsových spojů, kdy je i při nasazení v tvrdých pracovních podmínkách velice stabilní. Ložiska jsou zapouzdřena v tukové lázni s 7násobným těsněním, bez dodatečných maznic, a tím pádem i bezúdržbová. Průměr disků je 52 cm a tyto jsou na stroji uchyceny vždy v párech a na širokém gumou odpruženém zavěšení. Volba zadního utužovacího válce je vždy na zákazníkovi. V tomto případě si p. Piroutek zvolil na stroji segmentový válec s označením RollFlex.

Přejeme panu Piroutkovi maximální spokojenost se strojem a zefektivnění agrotechnických operací na jeho farmě.

Více informacích o podmítačích HORSCH najdete na níže uvedeném odkazu, případně se obraťte na naše prodejce na pobočkách PEKASS, která stroje této značky do ČR dováží.

Odkaz: HORSCH

Jan Špringel
OZ PEKASS Milovice

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Nezapomeňte na servis postřikovače!

Nezapomeňte na servis postřikovače!

13. 12. 2018 – Zimní inspekční servis postřikovací techniky běží jen do konce roku.

Akce na výhodné financování končí!

Akce na výhodné financování končí!

12. 12. 2018 – Akční nabídka na výhodné financování zemědělské techniky JCB trvá jen do konce roku.

Měření akcelerace a decelerace

Měření akcelerace a decelerace

28. 11. 2018 – Nedávno jsme na pobočce PEKASS Jindřichův Hradec podrobili traktor JCB Fastrac 8330 měření akcelerace a decelerace.