JCB

Nová vlajková loď na rodinné farmě

JD 6230R

JD 6230R

20. 03. 2018PEKASS Rakovník sídlící v nedalekých Senomatech koncem února předal traktor ve velmi pěkné výbavě, a to dlouholetému zákazníkovi - rodinné farmě Novotných hospodařících v Hostouni na Praze západ. Vlajková loď firmy John Deere model 6230R může tak rovnou zasáhnout do prvních prací na polích, konkrétně při navážení průmyslových hnojiv k rozmetadlům.

Uvádíme pár informací o tomto krásném traktoru:

John Deere 6230R je menší z bratrů nové modelové řady 6R, nicméně jeho výbava je opravdu bohatá. Nová 6R je osazena motorem 6,8 litru s úpravou výfukových plynů DPF a SCR a disponuje maximálním výkonem 270 koní. Stroj má v sobě automatickou převodovkou s novým ovládáním - multifunkčním joystickem CommandPRO  a maximální rychlostí 50 km/hod. Tuto převodovku lze nastavit do různých režimů. Obsluha vše nastavuje dle typu práce v novém CommandCentru 4. generace, které je na loketní opěrce CommandARM. Maximální komfort obsluhy je zajištěn odpružením přední nápravy Triple Link Plus, odpružení kabiny HCS Plus a variabilním posilovačem řízení. Pro práci v nočních směnách poslouží 20 LED diod umístěných na kabině traktoru a pracovní výhled v rozsahu 360 stupňů. Nechybí ani potřebná výbava traktoru, jako je přední tříbodový závěs, ve kterém je umístěné závaží 1 800 kg, jeden hydraulický okruh vpředu a čtyři hydraulické okruhy vzadu, dále je traktor vybaven Power Beyond, hydraulický třetím bodem, závěsem K 80 s K 50 a jako pomyslnou třešničku na dortu zde máme chromovou koncovku výfuku zářící před 5sloupkovou kabinou, kde jsou také připevněna širokoúhlá zpětná zrcátka a dva majáky, mezi kterými svítí žlutý klobouček s označením StarFire 6000. Ten přijímá signál RTK z nedaleké stanice. V monitoru je dále aktivace řízení sekcí, jež zákazník využije při setí kukuřice a aplikaci průmyslových hnojiv.

Děkujeme rodinné farmě Novotných za nákup traktoru u společnosti PEKASS a přejeme bezproblémový provoz tohoto stroje.

Odkaz: John Deere

Patrik Štiller
vedoucí servisu PEKASS Rakovník

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Obří investice JCB schválena

Obří investice JCB schválena

13. 07. 2018 – JCB investuje 56 milionů EUR do nového výrobního závodu na kabiny JCB!

Nové stroje pro zpracování půdy

Nové stroje pro zpracování půdy

11. 07. 2018 – Žně běží, avšak již nyní je třeba myslet na zpracování půdy, až se vše sklidí.

Společnost BERTI rozšiřuje prostory

Společnost BERTI rozšiřuje prostory

09. 07. 2018 – BERTI je jedním z předních světových výrobců mulčovačů, polních drtičů, příkopových ramen a dalších strojů.

Předpověď počasí 19.7.

Dnes Zítra Pozítří
Částečně oblačno Částečně oblačno Částečně oblačno
26 °C 26 °C 27 °C