JCB

Nové internetové stránky (aktualizováno)

Urban-Sweeper S2

Urban-Sweeper S2

06. 11. 2017 – Společnost BOSCHUNG je světovým lídrem v oblasti vývoje, výroby vozidel a zařízení v oblasti čištění a údržby povrchů letišť, dálnic a silnic, jakož i měst a obcí. Tato společnost má bohatou 70 letou historii a díky své neustálé expanzi se stala globálním silným hráčem ve svém oboru. Firma působí v mnoha zemích světa, namátkou jmenujme například Německo, Francii, Rakousko, Velkou Británii, Skandinávii, Čínu, Rusko nebo Spojené státy americké.

Portfolio firmy se dělí na tři hlavní divize: Zametací stroje, zimní sypače a letištní techniku.

S blížící se zimou nyní více hledíme na techniku, která nám v městech a obcích může pomoci při údržbě silnic, cest a chodníků. Jde zejména o zimní sypače, které jsou vyráběny v mnoha provedeních a variantách, aby byly vhodné pro všechny dostupné nosiče, ať už pro malá užitková vozidla, či pro velké nákladní automobily nebo na traktory různých velikostí.

Divizi letištní techniky BOSCHUNG zastupují velké nákladní automobily vybavené obrovskými zametacími kartáči, nebo sněhovými radlicemi. Ty se dnes starají také o letištní plochy a k vidění jsou například i na Letišti Václava Havla v Praze.

V těchto dnes společně s firmou BOSCHUNG uvádíme do provozu nové internetové stránky věnované víceúčelovému komunálnímu stroji Urban-Sweeper S2, na nichž najdete mnoho užitečných informací.

Jak pracuje Urban-Sweeper S2 na českých cestách můžete shlédnout na novém aktuálním videu.

Odkaz: BOSCHUNG, nové internetové stránky Urban-Sweeper S2, VIDEO 

Mgr. Mirko Drkal
marketing a propagace

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Individuální cestou zákazníkovi na míru

Individuální cestou zákazníkovi na míru

20. 09. 2018 – Společnost Krampe opět dokázala, že dokáže vyhovět individuálním požadavkům zákazníků.

Bezpečné mulčování na dálku

Bezpečné mulčování na dálku

17. 09. 2018 – Společnost PEKASS a.s. před nedávnem dodala nový dálkově řízený mulčovač na údržbu letiště v Českých Budějovicích.

Komunál na letišti (aktualizováno)

Komunál na letišti (aktualizováno)

10. 09. 2018 – Každým rokem se schází na mezinárodním letišti u Havlíčkova Brodu odborná veřejnost, aby si zde prohlédla novinky z oboru komunální techniky.