JCB

Nové stroje jezdí kolem Roudnice

Horsch Leeb 6 LT

Horsch Leeb 6 LT

07. 11. 2019 – Pobočka PEKASS Roudnice dodala dalšímu zákazníkovi tažený postřikovač Horsch Leeb 6 LT se záběrem 36 metrů. Ten bude pracovat na polích Mělnicka. Velká nádrž s objemem 6 000 litrů zajištuje vysokou výkonnost stroje. Postřikovač byl vybaven tou nejvyšší možnou výbavou - ramena BoomControl Pro Plus, která umožňují nejlepší kopírování ramen při aplikaci s pracovní výškou 30 cm. Postřikovače Horsch Leeb využívají jako jediné na trhu aktivní systém odpružení ramen. Nejvyšší výbava ramen přináší úsporu na postřiku a vyšší efektivitu při aplikaci postřikové jíchy. Tato výbava ramen je vhodná pro členité půdní podmínky a o výsledný perfektní efekt se postará automatické přepínání trysek podle rychlosti a dávky. Díky perfektní výbavě ramen a automatickému přepínání trysek stroj zvyšuje svojí hodinovou výkonnost při aplikaci. Postřikovač disponuje výbavou CCS PRO - průběžný systém čištění, který se ovládá přes terminál na postřikovači nebo přes terminál v traktoru. Přináší úsporu času při obsluze stroje, kdy obsluha stroje nemusí opouštět kabinu stroje, aby na postřikovači zvolila danou činnost na pákových kohoutech.

Dalším strojem předaným zmíněnou pobočkou je traktor John Deere 6120 M zákazníkovi, který obhospodařuje polnosti kolem obce Peruc mezi Louny a Libochovicemi.

Do třetice si na volné ploše před roudnickou pobočkou převzali rozmetadlo TEBBE LS 120E zemědělci z rodinné farmy na Lovosicku.

Závěrem úspěšného podzimu v Roudnici zmíníme ještě dva půdozpracující stroje a secí stroj Horsch, které jsme tam předali již v říjnu. Prvním byl radličkový podmítač Terrano 3 FX, který po zapůjčení u zákazníka již pro velký úspěch zakotvil v jeho strojovém parku nastálo. Druhým strojem Horsch byl diskový podmítač Joker 4 CT a posledním byl secí stroj Horsch Pronto 4 DC pro Dag Najmr z Bohušovic nad Ohří, který bude rovněž brázdit pole kolem Řípu.

Přejeme všem zemědělcům hospodařícím s novými stroji od Pekassu, aby byli spokojeni s jejich výkony a i nadále nám zachovali přízeň.

Odkazy: Horsch, John Deere, Tebbe

Ing. Vít Polák
produktový manažer
a
Radek Březina
vedoucí PEKASS Roudnice

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Unikátní telematické řešení od JCB

Unikátní telematické řešení od JCB

12. 08. 2020 – Společnost JCB patří mezi světové lídry v oblasti inovací a nových postupů.

Cisterna s vodním dělem

Cisterna s vodním dělem

10. 08. 2020 – Německý dodavatel cisteren BRIRI opět dokázal, že si dokáže poradit s jakoukoliv výzvou, kterou mu zákazníci přinesou.

Fastrac komunální PRVNÍ

Fastrac komunální PRVNÍ

07. 08. 2020 – Traktory JCB Fastrac jsou známé pro své univerzální využití v zemědělství a jejich oblíbenost roste i v dalších oborech, například v oblasti komunální a silniční údržby.