JCB

Nové Terrano za staré

HORSCH Terrano 5.4 GX

HORSCH Terrano 5.4 GX

19. 03. 2020Terrano GX je všestranný stroj, který perfektně pracuje pro mělké i hluboké pěstování do 25 cm. Stroj se vyrábí v pracovních šířkách od 4 do 6 metrů. Je vybaven špicemi TerraGrip třetí generace, které jsou umístěny rovně v rámu. Velké otočné body zaručují dlouhou životnost těles bez údržby. Podmítač je díky možnosti výměny různých typů radliček velmi univerzálním strojem pro použití v každém ročním období a v nejrůznějších půdních podmínkách.

Stávající spokojený majitel dosluhujícího stroje HORSCH Terrano 5 FX se rozhodl obměnit svůj strojový park, a proto se obrátil na naši společnost, jako jednoho z oficiálních zástupců značky HORSCH v ČR. Pobočka PEKASS Příbram (se sídlem v Dlouhé Lhotě) tak v těchto dnech dodala nový typ radličkového podmítače HORSCH Terrano 5.4 GX a stroj již v současnosti připravuje pole na setí jařin.

Zákazník zvolil, ostatně jako mnoho dalších, stroj HORSCH na základě velmi dobré zkušenosti s touto značkou.

Odkaz: HORSCH

Ing. Zdeněk Jelínek
obchodní oddělení


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

VIDEO 14 – JCB Fastrac 4160 komunální

VIDEO 14 – JCB Fastrac 4160 komunální

07. 07. 2020 – Traktor JCB Fastrac řady 4000 jsme Vám představovali několikrát. Dnes se však jedná o úplně první traktor svého druhu, a to v komunální úpravě.

Horsch pod Hazmburkem

Horsch pod Hazmburkem

03. 07. 2020 – Secí stroje HORSCH Pronto DC jsou zcela po právu nazývány univerzálními secími stroji.

Čtyřkolka do lesa i na silnici

Čtyřkolka do lesa i na silnici

02. 07. 2020 – Pracovní vozidla GATOR od firmy John Deere jsou zdatnými pomocníky zejména v lesním terénu, neboť jsou spolehlivá, malá, obratná a přitom výkonná.