JCB

Nové Terrano za staré

HORSCH Terrano 5.4 GX

HORSCH Terrano 5.4 GX

19. 03. 2020Terrano GX je všestranný stroj, který perfektně pracuje pro mělké i hluboké pěstování do 25 cm. Stroj se vyrábí v pracovních šířkách od 4 do 6 metrů. Je vybaven špicemi TerraGrip třetí generace, které jsou umístěny rovně v rámu. Velké otočné body zaručují dlouhou životnost těles bez údržby. Podmítač je díky možnosti výměny různých typů radliček velmi univerzálním strojem pro použití v každém ročním období a v nejrůznějších půdních podmínkách.

Stávající spokojený majitel dosluhujícího stroje HORSCH Terrano 5 FX se rozhodl obměnit svůj strojový park, a proto se obrátil na naši společnost, jako jednoho z oficiálních zástupců značky HORSCH v ČR. Pobočka PEKASS Příbram (se sídlem v Dlouhé Lhotě) tak v těchto dnech dodala nový typ radličkového podmítače HORSCH Terrano 5.4 GX a stroj již v současnosti připravuje pole na setí jařin.

Zákazník zvolil, ostatně jako mnoho dalších, stroj HORSCH na základě velmi dobré zkušenosti s touto značkou.

Odkaz: HORSCH

Ing. Zdeněk Jelínek
obchodní oddělení


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Nový kypřič HORSCH na rodinné farmě

Nový kypřič HORSCH na rodinné farmě

04. 04. 2020 – Jarním hitem jsou letos stroje HORSCH. Ať už jde o kvalitní a výkonné secí stroje, o kterých píšeme často, anebo jde o stroje na zpracování půdy.

Flotila HORSCH narůstá

Flotila HORSCH narůstá

03. 04. 2020 – HORSCH Terrano 3 FX je univerzální kompaktní radličkový kypřič, který se díky výměnným radličkám používá pro všechny pracovní hloubky od 5 do 30 cm.

Novinky ve světě postřikovačů Horsch Leeb

Novinky ve světě postřikovačů Horsch Leeb

02. 04. 2020 – Společnost Horsch zmínila koncem loňského roku na veletrhu Agritechnica Hannover vývoj nového taženého postřikovače Horsch Leeb 12 TD.