JCB

Novinka AEON přinese to nejlepší z dílny Hardi

Hardi AEON

Hardi AEON

12. 10. 2020 – Řadu tažených postřikovačů Hardi výrobce rozšiřuje o zcela nový výrobek s názvem AEON. Tento postřikovač nabízí svým uživatelům dynamický design, jemné provedení a výbornou odolnost.

HARDI AEON můžete mít s nádržemi v objemech 4 200 a 5 200 litrů. Záběr ramen lze zvolit od 24 do 30 metrů s provedením DELTA FORCE a TWIN FORCE. Pro dosažení nejvyššího uživatelského rozhraní je stroj vybaven novým FluidBoxem 8000. Ten sjednocuje veškeré funkce (plnění, sání, míchání, ředění apod.) na boku terminálu postřikovače. Uživatel tak má vše po ruce na jediném místě. Perfektní kopírování stopy traktoru je dosaženo díky řízení kol ComfortTrack. Vyladěný design do posledního detailu nabízí více úložného místa. 

Postřikovač HARDI AEON nabídne svým uživatelům i novou úroveň integrace. Stroj bude možné připojit ke cloudovému úložišti a veškerá data tak budou přístupná přes Agrirouter, kde pak lze získat výnosové mapy nebo jiná data dle potřeby. 

 

Odkaz: HARDI

 

Ing. Vít Polák

produktový manažer HARDI

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Velké tělo na západě

Velké tělo na západě

25. 10. 2020 – Návěsy značky Krampe se pyšní svou neoddiskutovatelnou kvalitou, jež pramení zejména z poctivého řemeslného zpracování.

Tandemová cisterna míří do pole

Tandemová cisterna míří do pole

23. 10. 2020 – Německá firma Briri vyrábějící cisterny je specialistou na kejdu a hnojiva.

AKTUÁLNÍ ZPRÁVA

AKTUÁLNÍ ZPRÁVA

22. 10. 2020 – Vážení zákazníci,

v souvislosti s novým USNESENÍM VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 22. října 2020 (č. 1078 a 1079) o přijetí krizového opatření průběžně vyhodnocujeme veškerá rizika spojená se šířením koronaviru COVID-19.