JCB

Novinka JCB 532-60 AGRI SUPER

JCB 532-60 AGRI SUPER

JCB 532-60 AGRI SUPER

01. 03. 2021 – Střední třídu teleskopických manipulátorů JCB již v loňském roce doplnil model JCB 532-60 AGRI. Tento model společnost JCB zařadila do své řady teleskopických manipulátorů jako výsledek požadavků zákazníků na plnohodnotný manipulátor se zdvihem 6 metrů, který bude mít primární funkci v živočišné výrobě, a to za naprosto bezkonkurenční cenu. Jakmile byl tento model uveden na trh, poptávka se opravdu výrazně zvedla, což anglickou společnost JCB utvrdilo v tom, že tento krok byl správný. Stroj disponuje novou kabinou Command Plus (nejnižší úroveň hluku, pouhých 69 dB), SMART hydraulikou, pístovým čerpadlem (140 l/min.), JCB Powershiftovou převodovkou disponující 40 km/h cestovní rychlosti a samozřejmě motor JCB DieselMax o výkonu 109 k a objemu 4,8 l.

V letošním roce se tomuto modelu dostalo vylepšení a nově je možné jej dodat s patentovanou převodovkou JCB DualTech VT. Jedná se o kombinaci hydrostatu (do 19 km/h) a Powershiftové převodovky (20 - 40 km/h). Převodovka nabízí unikátní možnost využití výhod hydrostatu vč. Flexi Modu, kdy si může řidič ručně nastavit otáčky motoru a pojezdové rychlosti a pro přejezdy využije výhod Powershiftové převodovky, kde dochází k minimálním ztrátám výkonu a nedochází ke zvyšování spotřeby stroje.

Tato nová varianta oblíbeného manipulátoru nese označení "AGRI SUPER" a již v základu má motor JCB DieselMax o výkonu 130 k a objemu 4,8 l, automatickou reverzaci ventilátoru chladiče, kompletní pracovní osvětlení a automatické odpružení ramene. Maximální výška zdvihu 6,2 metru je dle zkušeností, které od majitelů těchto strojů máme, více než dostatečná pro naprostou většinu činností, které jsou na manipulátory v zemědělství kladeny. Navíc je velikou výhodou, že nosnost, která činí 3,2 tuny, je u tohoto modelu nejen při zataženém teleskopu, ale dokonce při maximální výšce zdvihu.

Rozšíření nabídky je vyslyšením požadavků zákazníků, kteří tento požadavek na manipulátory JCB měli. Manipulátor JCB 532-60 Agri Super je ideálním strojem nejen do zemědělství, ale i do ostatních přidružených provozů.

Odkazy: JCB, JCB-AGRO.cz

Ing. Michal Anton
produktový manažer JCB


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Předváděcí sedmistovka prodána

Předváděcí sedmistovka prodána

16. 04. 2021 – Velký zájem o návěsy Krampe je legitimní, neboť jejich kvalita, spolehlivost a výkon je potvrzený stovkami spokojených zákazníků doma i ve světě.

Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu?

Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu?

13. 04. 2021 – S námi budete připraveni. Dodání transportní a aplikační techniky může být ještě do začátku této sezóny.

Žlutý obr přichází

Žlutý obr přichází

12. 04. 2021 – Je to už každoročním pravidlem, že konec zimy a začátek jara bývá bohatý na předávání zemědělské techniky našim zákazníkům. Hlavní zemědělská sezóna totiž začíná.