JCB

Novinka v podobě kompaktního nakladače JCB 403 PLUS

JCB 403 Plus

JCB 403 Plus

25. 02. 2021 – Společnost JCB v loňském roce představila variantu s označením "Smart Power", která disponovala nižším výkonem a stroj tak byl cenově dostupný pro podniky, kterým nižší výkon a cena vyhovovala. Pro letošní rok, společnost JCB představila nový model s označením "PLUS", kde došlo k navýšení výkonu na 50 koní a motor splňuje aktuálně platnou emisní normu Stage V, a to pomocí DPF filtru. Vedle navýšeného výkonu tento nový model disponuje vyšším průtokem hydraulického okruhu na rameni 60 l/min., zadním tažným závěsem, telematickým systémem LiveLink a ručním plynem. Ostatní výbava zůstává v nabídce beze změny, takže zákazníci i nadále mají jistotu, že stroj je vybaven těmi nejlepšími komponenty, které se nabízí, jako např.: ZF nápravy, motory Kubota, nebo 2-rychlostní převodovka Rexroth. Je možno volit stroj s plnohodnotnou kabinou, případně pouze s ochranným rámem. Dále je možné dodat stroj se 100% uzávěrkou diferenciálu na přední i zadní nápravě. Volitelně je také možné dodat stroj s prodlouženými rameny, nebo libovolného typu rychloupínacího mechanismu.
V této podobě je tedy stroj JCB 403 Plus ideální i pro provozy, kde jsou kladeny vyšší nároky na výkon pracovního nářadí (zametací kartáče, rozdružovače balíků apod.). Například obce pak ocení možnost širšího provedení podvozku, kdy se výrazně zvyšuje stabilita stroje a nářadí pro úklid chodníků, cest a areálu pak může disponovat širšími záběry.

 

Odkazy: JCB, JCB-AGRO.cz

 

Ing. Michal Anton
produktový manažer JCB


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Předváděcí sedmistovka prodána

Předváděcí sedmistovka prodána

16. 04. 2021 – Velký zájem o návěsy Krampe je legitimní, neboť jejich kvalita, spolehlivost a výkon je potvrzený stovkami spokojených zákazníků doma i ve světě.

Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu?

Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu?

13. 04. 2021 – S námi budete připraveni. Dodání transportní a aplikační techniky může být ještě do začátku této sezóny.

Žlutý obr přichází

Žlutý obr přichází

12. 04. 2021 – Je to už každoročním pravidlem, že konec zimy a začátek jara bývá bohatý na předávání zemědělské techniky našim zákazníkům. Hlavní zemědělská sezóna totiž začíná.