JCB

Novinka vyrazila do práce

Horsch Leeb 4 AX

Horsch Leeb 4 AX

30. 08. 2019 – Příbramská pobočka PEKASS sídlící v Dlouhé Lhotě předala nejnovější model taženého postřikovače Horsch Leeb 4 AX svému uživateli.

Nové tažené postřikovače Horsch Leeb 4 AX se vyznačují perfektně zpracovaným systémem odpružení ramen BoomControl ECO. Jedná se o tzv. aktivní systém odpružení. Tento systém se vyznačuje automatickým vyrovnáním pomocí 2 senzorů. Ramena drží přesně nastavenou pracovní výšku nad porostem, o přesnost se stará i gyroskop ve středovém parelogramu ramen, který zaznamenává pohyb ramen dolů a nahoru, velmi jemně a rychle si dokáže poradit s každou změnou. U systému BoomControl ECO se jedná o celkové naklápění ramen. Postřikovač je vybaven hlavní nádrží z PE o objemu 4 000 litrů. Novinkou u této řady je řízená oj přes gyroskop, který plynulým pohybem kopíruje stopu traktoru.

Ramena postřikovače jsou vybavena manuálním držákem trysek triplet a pneumatické spínání dílčích sekcí. Osvědčené ovládání postřikovače přes 2 pákové kohouty, které neumožnuje chybovat při obsluze postřikovače.

Horsch dodal v modelu AX na trh velmi efektivní a výkonný postřikovač, precizně vyrobený, určený k řešení kvalitních aplikací pro menší podniky a farmy.

Novému zákazníkovi přejeme mnoho ošetřených hektarů s tímto novým modelem postřikovače.

 

Odkaz: Horsch Leeb

 

Ing. Vít Polák
produktový manažer Horsch Leeb

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Nové stroje jezdí kolem Roudnice

Nové stroje jezdí kolem Roudnice

07. 11. 2019 – Pobočka PEKASS Roudnice sídlící nedaleko dálnice D 8 je svou strategickou polohou důležitá pro zemědělce nejen z okolí Roudnice.

V Selské zasejí lépe a efektivněji

V Selské zasejí lépe a efektivněji

01. 11. 2019 – Nový secí stroj Horsch Pronto 4 DC se rozhodli pořídit v Selské a.s. na Mladoboleslavsku.

Pohodlný traktor pro aplikaci hnojiv

Pohodlný traktor pro aplikaci hnojiv

30. 10. 2019 – Společnost Agro Blatná a.s. se sídlem v obci Lnáře se zabývá obchodováním s komoditami a dopravou, doplňkovou činností je poskytování služeb v zemědělství. Zemědělcům umí nabídnout vysokou kvalitu práce, včasnost a spolehlivost. A to i při aplikaci vlhčeného vápence, pro kterou využívá od letošního září nové rozmetadlo Bredal K-XE.