JCB

Novinka vyrazila do práce

Horsch Leeb 4 AX

Horsch Leeb 4 AX

30. 08. 2019 – Příbramská pobočka PEKASS sídlící v Dlouhé Lhotě předala nejnovější model taženého postřikovače Horsch Leeb 4 AX svému uživateli.

Nové tažené postřikovače Horsch Leeb 4 AX se vyznačují perfektně zpracovaným systémem odpružení ramen BoomControl ECO. Jedná se o tzv. aktivní systém odpružení. Tento systém se vyznačuje automatickým vyrovnáním pomocí 2 senzorů. Ramena drží přesně nastavenou pracovní výšku nad porostem, o přesnost se stará i gyroskop ve středovém parelogramu ramen, který zaznamenává pohyb ramen dolů a nahoru, velmi jemně a rychle si dokáže poradit s každou změnou. U systému BoomControl ECO se jedná o celkové naklápění ramen. Postřikovač je vybaven hlavní nádrží z PE o objemu 4 000 litrů. Novinkou u této řady je řízená oj přes gyroskop, který plynulým pohybem kopíruje stopu traktoru.

Ramena postřikovače jsou vybavena manuálním držákem trysek triplet a pneumatické spínání dílčích sekcí. Osvědčené ovládání postřikovače přes 2 pákové kohouty, které neumožnuje chybovat při obsluze postřikovače.

Horsch dodal v modelu AX na trh velmi efektivní a výkonný postřikovač, precizně vyrobený, určený k řešení kvalitních aplikací pro menší podniky a farmy.

Novému zákazníkovi přejeme mnoho ošetřených hektarů s tímto novým modelem postřikovače.

 

Odkaz: Horsch Leeb

 

Ing. Vít Polák
produktový manažer Horsch Leeb

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Horsch pod Hazmburkem

Horsch pod Hazmburkem

03. 07. 2020 – Secí stroje HORSCH Pronto DC jsou zcela po právu nazývány univerzálními secími stroji.

Čtyřkolka do lesa i na silnici

Čtyřkolka do lesa i na silnici

02. 07. 2020 – Pracovní vozidla GATOR od firmy John Deere jsou zdatnými pomocníky zejména v lesním terénu, neboť jsou spolehlivá, malá, obratná a přitom výkonná.

Nesený postřikovač na severu

Nesený postřikovač na severu

30. 06. 2020 – Dánská společnost HARDI INTERNATIONAL A/S je největší světový výrobce postřikovačů a postřikovacího vybavení zaměřující se na potřeby efektivní, přesné a precizní ochrany plodin.