JCB

Novinky ve světě postřikovačů Horsch Leeb

HORSCH LEEB 12 TD

HORSCH LEEB 12 TD

02. 04. 2020 – Novinka ze světa postřikovačů značky Horsch Leeb je dnes již realitou a my máme možnost vás s ní seznámit. Označení Horsch Leeb 12 TD v sobě skrývá, že se jedná o tažený tandemový postřikovač s objemem nádrže úctyhodných 12 000 litrů, (skutečný objem nádrže je 12 800 l). Zákazník si může vybrat, jestli chce ekonomickou variantu, tedy nádrž z PE anebo příplatkovou verzi s nádrží z nerezové oceli.

Tažený postřikovač bude již v základní verzi vybaven čistícím systémem CCS PRO, stejně tak, jako tomu je u samochodných postřikovačů. Systém CCS PRO přináší zákazníkovi komfort pro ovládání stroje a jeho všech funkcí z terminálu traktoru nebo terminálu na postřikovači a zároveň snižuje čas na obsluhu stroje na úplné minimum. Postřikovač Horsch Leeb 12 TD má již v základní výbavě hydraulicky odpružený podvozek a náběžně řízenou zadní nápravu, avšak v příplatkové výbavě stroje je možnost dodat postřikovač s aktivně řízenými nápravami. To znamená, že postřikovač bude přesně kopírovat stopu taženého prostředku a nebude docházet ke ztrátě na porostu. Zpracování ramen bude totožné jako u všech ostatních modelových řad a bude nabízet možnosti dodat stroj s celkovým naklápěním ramen Boom Control ECO, individuálním naklápěním ramen Boom Control PRO a nejvyšší výbavou kopírování každé části ramene samostatně Boom Control PRO PLUS, kterou na trhu dodává pouze společnost Horsch Leeb. Záběr ramen postřikovače bude od 24 metrů až po délku 45 metrů. Postřikovač bude vybaven systémem čerpadel, což  znamená hlavní odstředivé čerpadlo o výkonu 1 000 l/min, v případě intenzivní práce s kapalnými hnojivy či mikroživinami může být dodáno nerezové čerpadlo a písto-membránové čerpadlo, které zajišťuje cirkulaci čisté vody a čištění postřikovače. Novinkou u tažených postřikovačů je, že mohou být od letošního roku dodávány s kompletním systémem regulace tlaku v pneumatikách, pro práci ve zhoršených půdních podmínkách, kde je potřeba snížit valivý odpor kol.

Horsch Leeb 12 TD bude k dostání již od srpna tohoto roku.

Odkaz: HORSCH LEEB

Ing. Vít Polák
produktový manažer Horsch Leeb


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

VIDEO 11 - Představení HORSCH Focus a Maestro

VIDEO 11 - Představení HORSCH Focus a Maestro

04. 06. 2020 – Nejnovější video nám představí hned dva stroje z dílny německého výrobce strojů pro zpracování půdy HORSCH.

První Transformer v akci!

První Transformer v akci!

01. 06. 2020 – Německá firma HORSCH je známá svým progresivním přístupem k obdělávání a ochraně půdy.

Krampe znovu zasahuje

Krampe znovu zasahuje

28. 05. 2020 – Návěsy od německého výrobce Krampe patří mezi špičku v dopravní technice. Dnes představíme třínápravový návěs Big Body 900 S.