JCB

Nový cvrček nahrazuje staršího

Grillo FD 900

Grillo FD 900

22. 09. 2020 – Novým majitelem zeleného pomocníka s cvrčkem ve znaku na kapotě se stala obec Horní Dubenky. Zelených ploch k údržbě je zde více než dost a stoupající nároky na kvalitní úklid zeleně vedly k náhradě malého cvrčka za většího. Ano, údržbu zeleně jim zajišťovala sekačka Grillo FD 450. A tak logickou volbou prověřené a spolehlivé techniky byla její náhrada větším typem stejné značky - Grillo FD 900.

GRILLO FD 900 je hydrostatická sekačka s hydraulickým pohonem všech kol 4 x 4. Je vybavena vznětovým motorem Yanmar o objemu 1 116 cm3 s výkonem 26 koní (při 3 000 ot./min.) splňujícím normu Stage V. Palivová nádrž pojme 31 litrů paliva a sekačka zvládne posekat za hodinu až 9 000 m2, k čemuž jí dopomáhá čelní žací ústrojí se záběrem 126 cm. Stroj váží 970 kg, disponuje vysoko výklopným zásobníkem na trávu o objemu 750 litrů s výstupní výškou 195 cm a zadním přesahem 30 cm. Díky malému poloměru řízení (37 cm) a kompaktním rozměrům je tato sekačka snadno ovladatelná a bezpečná na svazích.

Sekačka GRILLO FD 900 je díky svému impozantnímu výkonu, kompaktním rozměrům a tím, že nezanechává vyjeté koleje, ideálním pomocníkem pro údržbu velkých ploch, hřišť, zahrad a parků se stromy. K jejím velkým kladům patří i dokonalý sběr spadaného listí.

Se zmíněnou sekačkou se můžete sami seznámit a přesvědčit se o jejím výkonu a vlastnostech kdykoliv, protože si ji lze zapůjčit na jakékoliv pobočce PEKASS.

Odkaz: GRILLO

Ing. Oldřich Benda
OZ PEKASS J. Hradec


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Návěs Krampe do extrémních podmínek

Návěs Krampe do extrémních podmínek

18. 10. 2020 – Návěsy Krampe nacházejí velkou oblibu mezi zákazníky díky svým vynikajícím konstrukčním zpracováním a širokou nabídkou pro různá odvětví.

Specialista pro sady a vinice

Specialista pro sady a vinice

15. 10. 2020 – BERTI je jedním z předních světových výrobců mulčovačů, polních drtičů, příkopových ramen a dalších strojů.

Novinka AEON přinese to nejlepší z dílny Hardi

Novinka AEON přinese to nejlepší z dílny Hardi

12. 10. 2020 – Dánský výrobce špičkových postřikovačů přichází na trh s novým taženým postřikovačem.