JCB

Nový kypřič na rodinné farmě

Terrano na farmě

Terrano na farmě

28. 10. 2019 – Počátkem října předali v Milovicích nový kypřič Horsch Terrano 5.4 GX paní Macháčkové, která provozuje zemědělskou činnost v malé obci Zdětín u Mladé Boleslavi.

Rodinná farma se věnuje výhradně rostlinné výrobě a pěstování tradičních polních plodin. Pro pořízení kypřiče HORSCH z nové řady Terrano GX se paní Macháčková rozhodla po velmi pozitivních praktických zkušenostech se strojem, který si nejprve vyzkoušela ve svých podmínkách.

Horsch Terrano 5.4 GX je kypřičem o pracovním záběru 5 metrů a čtyřřadé koncepci. Řada strojů Terrano GX je navržena tak, aby odváděla svoji precizní práci jak při mělkém a také při hlubokém zpracování půdy do hloubky 25 cm. Pro optimální využití tahového příkonu a pro nejúčinnější využití tahové síly na půdu, je kypřič vybaven tzv. posilovačem trakce, který při práci trvale dotěžuje zadní nápravu traktoru o 1 200 kg. Stroj je navíc vybaven novým typem půdního pěchu - Steel Flex. Dalším významným bodem pro zákazníka bylo při rozhodování o nákupu rozhodující: Blízkost a zajištění autorizovaného servisu, operativnost a dostupnost náhradních dílů, zejména v hlavní sezóně a v neposlední řadě významná služba komplexního strojního pojištění PEKASS ASSISTANCE, kterou má zákaznice ke stroji.

Za společnost PEKASS a.s. přejeme paní Macháčkové, aby jí nový stroj skvěle a bez poruchy dlouho sloužil s maximální efektivitou provozu.

Odkaz: HORSCH

Jan Špringel
OZ PEKASS Milovice

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Další teleskop z nové série III

Další teleskop z nové série III

25. 02. 2020 – Není tomu tak dlouho, co společnost JCB uvedla na trh zcela nový manipulátor z řady 500, tzv. III. generace.

Ital na jihu Čech

Ital na jihu Čech

20. 02. 2020 – Italský výrobce profesionálních hydrostatických travních sekaček GRILLO SPA je v České republice zastoupen společností PEKASS a.s.

Startuje speciální edice Fastrac (aktualizováno)

Startuje speciální edice Fastrac (aktualizováno)

18. 02. 2020 – Farmáři a podniky poskytující zemědělské služby mají nyní možnost společně oslavit velký úspěch společnosti JCB, která se svým strojem JCB Fastrac dosáhla světového rychlostního rekordu.