JCB

Nový nosič v Orlických horách

AC TTR 4400 HST s nástroji

AC TTR 4400 HST s nástroji

26. 01. 2018 – Pobočka PEKASS Rychnov, která sídlí v Pohoří nedaleko Dobrušky, koncem loňského roku předala, mezi zákazníky velmi oblíbený, komunální nosič TTR 4400 HST. Hlavně pro zimní údržbu obce si tento stroj zvolili zastupitelé Verměřovic. Obec se nachází v podhůří Orlických hor, kde bývá obvykle sněhová nadílka větší, než v jiných oblastech níže položených. Proto si také do výbavy tohoto stroje zvolili čelní nakladač Bonatti MP2, sněhovou frézu Westa 36 L a sněhovou radlici Agrometall SRM 1500.

Jednání o pořízení všech těchto strojů probíhala od léta 2017 a nakonec se vše dotáhlo do zdárného konce, kdy jeden komunální nosič bude v obci plně využitý po celý rok a všechny agregace nástrojů na TTR 4400 HST budou fungovat, tak jak mají.

Přejeme jménem celé společnosti PEKASS do Verměřovic spokojenost s kvalitou provedených prací při údržbě obce. Zároveň věříme, že vše bude plně využíváno k plné spokojenosti nejen pracovníků tamějších služeb, ale i samotných občanů obce.

Odkazy: Antonio Carraro, Bonatti, Westa

Michal Cohorna
OZ PEKASS Rychnov n. K.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Až se zima zeptá…

Až se zima zeptá…

15. 11. 2018 – Ačkoli nám letošní teplé počasí ještě dává zapomenout na zimní období, je nutné, aby byli službaři na nastávající zimu připraveni.

Nejsilnější sekačka do Lužné

Nejsilnější sekačka do Lužné

02. 11. 2018 – Pobočka PEKASS Rakovník předala službám obce Lužná u Rakovníka nový komunální stroj na údržbu travnatých ploch značky GRILLO.

Novinka na trhu postřikovačů Horsch Leeb

Novinka na trhu postřikovačů Horsch Leeb

01. 11. 2018 – Nová modelová řada tažených postřikovačů Horsch Leeb 4 AX je tady!