JCB

Nový nosič v Orlických horách

AC TTR 4400 HST s nástroji

AC TTR 4400 HST s nástroji

26. 01. 2018 – Pobočka PEKASS Rychnov, která sídlí v Pohoří nedaleko Dobrušky, koncem loňského roku předala, mezi zákazníky velmi oblíbený, komunální nosič TTR 4400 HST. Hlavně pro zimní údržbu obce si tento stroj zvolili zastupitelé Verměřovic. Obec se nachází v podhůří Orlických hor, kde bývá obvykle sněhová nadílka větší, než v jiných oblastech níže položených. Proto si také do výbavy tohoto stroje zvolili čelní nakladač Bonatti MP2, sněhovou frézu Westa 36 L a sněhovou radlici Agrometall SRM 1500.

Jednání o pořízení všech těchto strojů probíhala od léta 2017 a nakonec se vše dotáhlo do zdárného konce, kdy jeden komunální nosič bude v obci plně využitý po celý rok a všechny agregace nástrojů na TTR 4400 HST budou fungovat, tak jak mají.

Přejeme jménem celé společnosti PEKASS do Verměřovic spokojenost s kvalitou provedených prací při údržbě obce. Zároveň věříme, že vše bude plně využíváno k plné spokojenosti nejen pracovníků tamějších služeb, ale i samotných občanů obce.

Odkazy: Antonio Carraro, Bonatti, Westa

Michal Cohorna
OZ PEKASS Rychnov n. K.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Fastrac Tour pokračuje

Fastrac Tour pokračuje

23. 05. 2018 – Předvádění traktoru JCB Fastrac v těchto dnech pokračuje.

FASTRAC na mistrovství v orbě

FASTRAC na mistrovství v orbě

17. 05. 2018 – Prvního ročníku krajského mistrovství v orbě konaného na Vysočině se účastnil i zástupce značky JCB Fastrac.

První nosorožec v Maršovicích

První nosorožec v Maršovicích

14. 05. 2018 – Kvalita na kolech - to je slogan německé společnosti Krampe vyrábějící dopravní techniku a o tom, že nejde jen o reklamní nadsázku, se denně přesvědčují další zákazníci.