JCB

Nový nosič v Orlických horách

AC TTR 4400 HST s nástroji

AC TTR 4400 HST s nástroji

26. 01. 2018 – Pobočka PEKASS Rychnov, která sídlí v Pohoří nedaleko Dobrušky, koncem loňského roku předala, mezi zákazníky velmi oblíbený, komunální nosič TTR 4400 HST. Hlavně pro zimní údržbu obce si tento stroj zvolili zastupitelé Verměřovic. Obec se nachází v podhůří Orlických hor, kde bývá obvykle sněhová nadílka větší, než v jiných oblastech níže položených. Proto si také do výbavy tohoto stroje zvolili čelní nakladač Bonatti MP2, sněhovou frézu Westa 36 L a sněhovou radlici Agrometall SRM 1500.

Jednání o pořízení všech těchto strojů probíhala od léta 2017 a nakonec se vše dotáhlo do zdárného konce, kdy jeden komunální nosič bude v obci plně využitý po celý rok a všechny agregace nástrojů na TTR 4400 HST budou fungovat, tak jak mají.

Přejeme jménem celé společnosti PEKASS do Verměřovic spokojenost s kvalitou provedených prací při údržbě obce. Zároveň věříme, že vše bude plně využíváno k plné spokojenosti nejen pracovníků tamějších služeb, ale i samotných občanů obce.

Odkazy: Antonio Carraro, Bonatti, Westa

Michal Cohorna
OZ PEKASS Rychnov n. K.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Novinka už lisuje balíky kolem Stříbra

Novinka už lisuje balíky kolem Stříbra

19. 08. 2018 – Pobočka PEKASS Nýřany předala nový lis John Deere V451R, který byl jako novinka pro rok 2018 představený na podzim loňského roku výrobcem John Deere na veletrhu Agritechnika v Hannoveru.

První Fastrac na jihu

První Fastrac na jihu

17. 08. 2018 – Koncem července předali přímo na pobočce PEKASS v Jindřichově Hradci první traktor JCB Fastrac.

Horsch Focus seje ozimou řepku

Horsch Focus seje ozimou řepku

15. 08. 2018 – Nymburská pole osívá předváděcí secí stroj Horsch Focus 6 TD.