JCB

Nový nosič v Orlických horách

AC TTR 4400 HST s nástroji

AC TTR 4400 HST s nástroji

26. 01. 2018 – Pobočka PEKASS Rychnov, která sídlí v Pohoří nedaleko Dobrušky, koncem loňského roku předala, mezi zákazníky velmi oblíbený, komunální nosič TTR 4400 HST. Hlavně pro zimní údržbu obce si tento stroj zvolili zastupitelé Verměřovic. Obec se nachází v podhůří Orlických hor, kde bývá obvykle sněhová nadílka větší, než v jiných oblastech níže položených. Proto si také do výbavy tohoto stroje zvolili čelní nakladač Bonatti MP2, sněhovou frézu Westa 36 L a sněhovou radlici Agrometall SRM 1500.

Jednání o pořízení všech těchto strojů probíhala od léta 2017 a nakonec se vše dotáhlo do zdárného konce, kdy jeden komunální nosič bude v obci plně využitý po celý rok a všechny agregace nástrojů na TTR 4400 HST budou fungovat, tak jak mají.

Přejeme jménem celé společnosti PEKASS do Verměřovic spokojenost s kvalitou provedených prací při údržbě obce. Zároveň věříme, že vše bude plně využíváno k plné spokojenosti nejen pracovníků tamějších služeb, ale i samotných občanů obce.

Odkazy: Antonio Carraro, Bonatti, Westa

Michal Cohorna
OZ PEKASS Rychnov n. K.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Jaro bude přát připraveným!

Jaro bude přát připraveným!

19. 02. 2018 – Možná se Vám bude zdát divné bavit se o travních sekačkách v době, kdy venku mrzne, ale pomalu je nejvyšší čas řešit přípravu na jarní sezónu.

S Hauerem na čele

S Hauerem na čele

09. 02. 2018 – Rakouská firma HAUER patří k předním výrobcům čelních nakladačů v Evropě.

Využívání precizního zemědělství

Využívání precizního zemědělství

07. 02. 2018 – Precizní zemědělství v dnešním pojetí zdaleka již není pouze o sledování výnosů a přesné jízdě stroje po poli.

Kurzovní lístek 19.2.

EUR EUR 25,87 Kč
GBP GBP 29,20 Kč
USD USD 20,89 Kč