JCB

Nový nosič v Orlických horách

AC TTR 4400 HST s nástroji

AC TTR 4400 HST s nástroji

26. 01. 2018 – Pobočka PEKASS Rychnov, která sídlí v Pohoří nedaleko Dobrušky, koncem loňského roku předala, mezi zákazníky velmi oblíbený, komunální nosič TTR 4400 HST. Hlavně pro zimní údržbu obce si tento stroj zvolili zastupitelé Verměřovic. Obec se nachází v podhůří Orlických hor, kde bývá obvykle sněhová nadílka větší, než v jiných oblastech níže položených. Proto si také do výbavy tohoto stroje zvolili čelní nakladač Bonatti MP2, sněhovou frézu Westa 36 L a sněhovou radlici Agrometall SRM 1500.

Jednání o pořízení všech těchto strojů probíhala od léta 2017 a nakonec se vše dotáhlo do zdárného konce, kdy jeden komunální nosič bude v obci plně využitý po celý rok a všechny agregace nástrojů na TTR 4400 HST budou fungovat, tak jak mají.

Přejeme jménem celé společnosti PEKASS do Verměřovic spokojenost s kvalitou provedených prací při údržbě obce. Zároveň věříme, že vše bude plně využíváno k plné spokojenosti nejen pracovníků tamějších služeb, ale i samotných občanů obce.

Odkazy: Antonio Carraro, Bonatti, Westa

Michal Cohorna
OZ PEKASS Rychnov n. K.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Originální díly za mimořádné ceny

Originální díly za mimořádné ceny

09. 02. 2019 – Originální díly HORSCH lze pořídit nyní za mimořádné ceny!

Představení nové generace teleskopických manipulátorů JCB

Představení nové generace teleskopických manipulátorů JCB

08. 02. 2019 – Koncem ledna tohoto roku byla oficiálně představena nová generace teleskopických manipulátorů JCB. A jelikož je teleskopický manipulátor JCB vlajkovou lodí anglického výrobce zemědělské a stavební techniky, bylo to představení se vší parádou.

Silný Tony na horách

Silný Tony na horách

01. 02. 2019 – Kompaktní traktor Antonio Carraro nejvyšší řady ERGIT 100 předali v těchto dnech zástupci PEKASS Rychnov, pobočky sídlící v nedalekém Pohoří.