JCB

Nový pomocník na pile

Předání JCB 541-70 Agri Pro

Předání JCB 541-70 Agri Pro

21. 06. 2018Pobočka PEKASS Jindřichův Hradec prodala do tohoto podniku teleskopický manipulátor JCB 541-70 Agri Pro.

Pila Benda s.r.o. se zaměřuje na výrobu palet a také nábytku z nich. Bez kvalitní manipulační techniky se ani zde neobejdou. Nakládka pilin na velkoobjemové návěsy, vykládka řeziva z boku kamionů, přesuny hotových výrobků, nakládky palet jednotlivým dopravcům a podobné úkony jsou na pile denním chlebem manipulátoru a tak se rozhodli pro výměnu dosluhujícího stroje. Který již nestačil tempu prosperující firmy. Majitelé pily měli od počátku velmi jasné požadavky na nový stroj. Pečlivě srovnávali jednotlivé parametry nabízených strojů, ceny, dostupnosti náhradních dílů či servisu.

PEKASS v soutěži s konkurencí nakonec obstál, a to jednak díky technickým přednostem manipulátoru JCB a také díky dostupnosti oficiálního autorizovaného servisu JCB. Stroje JCB prodávané na českém trhu mohou být zásobovány náhradními díly přímo z centrálního skladu JCB, který sídlí u Plzně a kam má PEKASS jako oficiální dovozce zemědělských strojů JCB, rychlý přístup a potřebný díl může být k dispozici již na druhý den. V neposlední řadě zákazníka oslovily služby, které kromě servisu dále nabízíme - PEKASS FINANCE (nabídka úvěru s úrokem 0 %) a asistenční služby PEKASS ASSISTANCE či PEKASS PŮJČOVNA.

Děkujeme majitelům Pily Benda za projevenou důvěru a budeme se snažit ji do budoucna přesvědčovat, že volbou spojení PEKASS a JCB jsou ve správných rukách.

Odkaz: JCB, JCB-AGRO.cz

Vít Jelínek
OZ PEKASS J. Hradec

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Originální díly za mimořádné ceny

Originální díly za mimořádné ceny

09. 02. 2019 – Originální díly HORSCH lze pořídit nyní za mimořádné ceny!

Představení nové generace teleskopických manipulátorů JCB

Představení nové generace teleskopických manipulátorů JCB

08. 02. 2019 – Koncem ledna tohoto roku byla oficiálně představena nová generace teleskopických manipulátorů JCB. A jelikož je teleskopický manipulátor JCB vlajkovou lodí anglického výrobce zemědělské a stavební techniky, bylo to představení se vší parádou.

Silný Tony na horách

Silný Tony na horách

01. 02. 2019 – Kompaktní traktor Antonio Carraro nejvyšší řady ERGIT 100 předali v těchto dnech zástupci PEKASS Rychnov, pobočky sídlící v nedalekém Pohoří.