JCB

Nový samochod od Leeba

Horsch Leeb VL

Horsch Leeb VL

30. 07. 2020 – Německý Horsch Leeb představuje nový samochodný postřikovač Horsch Leeb VN. Je vhodný pro plodiny jako jsou kukuřice a slunečnice, které vyžadují speciální technologii. 

U samochodného postřikovače Horsch Leeb VN si můžete nastavit jednak průjezdní světlou výšku od 1,60 do 2,00 m a také hydraulicky nastavit rozchod od 2,60 do 4,00 m. Velikosti nádrže u tohoto nového stroje budou v objemech od 5 000 do 8 000 litrů. Pracovní rychlost při aplikaci postřiku lze zvolit až do 30 km/h, a to je již pořádná denní efektivita. Kabina je umístěna vpředu pro zatížení obou náprav v poměru 50:50 a lepší trakci stroje při různých velikostech nádrží. Vysoce komfortní podvozek zajistí pohodlí obsluze při práci a díky loketní opěrce ErgoControl má uživatel všechny funkce po palcem. 

Na videu můžete vidět systém pulzních trysek, který v kombinaci s nízkou pracovní výškou ramen zajistí nejpřesnější aplikaci na trhu s nízkým úletem. Dávka postřiku je přitom přesná a rovnoměrná po celém záběru i při objíždění překážky na poli. Každá tryska je spínaná samostatně jako sekce, címž je zajištěna maximální přesnost při aplikaci. Pokud i Vás tento stroj zaujal a máte o něj zájem, neváhejte nás kontaktovat.

 

Odkaz: HORSCH LEEB, VIDEO

 

Ing. Vít Polák

produktový manažer Horsch Leeb

Poptávkový formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Krampe slaví Black Friday

Krampe slaví Black Friday

30. 11. 2020 – Krampe a Black Friday? Ano a slaví jej po svém. Přečtěte si, jak.

První pásák Mach v republice

První pásák Mach v republice

25. 11. 2020 – Antonio Carraro vyrábí moderní červené malotraktory a komunální nosiče pro každou příležitost.

JCB LOADALL s novou emisní normou Stage V

JCB LOADALL s novou emisní normou Stage V

16. 11. 2020 – Seznámíme Vás v krátkosti se změnami na manipulátorech JCB LOADALL, které přicházejí s novou emisní normou motorů - Stage V.