JCB

Nový samochod od Leeba

Horsch Leeb VL

Horsch Leeb VL

30. 07. 2020 – Německý Horsch Leeb představuje nový samochodný postřikovač Horsch Leeb VL. Je vhodný pro plodiny jako jsou kukuřice a slunečnice, které vyžadují speciální technologii. 

U samochodného postřikovače Horsch Leeb VL si můžete nastavit jednak průjezdní světlou výšku od 1,60 do 2,00 m a také hydraulicky nastavit rozchod od 2,60 do 4,00 m. Velikosti nádrže u tohoto nového stroje budou v objemech od 5 000 do 8 000 litrů. Pracovní rychlost při aplikaci postřiku lze zvolit až do 30 km/h, a to je již pořádná denní efektivita. Kabina je umístěna vpředu pro zatížení obou náprav v poměru 50:50 a lepší trakci stroje při různých velikostech nádrží. Vysoce komfortní podvozek zajistí pohodlí obsluze při práci a díky loketní opěrce ErgoControl má uživatel všechny funkce po palcem. 

Na videu můžete vidět systém pulzních trysek, který v kombinaci s nízkou pracovní výškou ramen zajistí nejpřesnější aplikaci na trhu s nízkým úletem. Dávka postřiku je přitom přesná a rovnoměrná po celém záběru i při objíždění překážky na poli. Každá tryska je spínaná samostatně jako sekce, címž je zajištěna maximální přesnost při aplikaci. Pokud i Vás tento stroj zaujal a máte o něj zájem, neváhejte nás kontaktovat.

 

Odkaz: HORSCH LEEB, VIDEO

 

Ing. Vít Polák

produktový manažer Horsch Leeb

Poptávkový formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Fastrac komunální PRVNÍ

Fastrac komunální PRVNÍ

07. 08. 2020 – Traktory JCB Fastrac jsou známé pro své univerzální využití v zemědělství a jejich oblíbenost roste i v dalších oborech, například v oblasti komunální a silniční údržby.

Major jede do vinic

Major jede do vinic

04. 08. 2020 – Antonio Carraro je italský výrobce s tradicí výroby již 110 let. Jejich malotraktory a komunální nosiče pomáhají po celém světě.

Nový samochod od Leeba

Nový samochod od Leeba

30. 07. 2020 – Postřikovací technika Horsch Leeb neustále obohacuje trh se zemědělskou technikou o další novinky. Jednu takovou vám dnes představíme.