JCB

Obří investice JCB schválena

JCB investuje

JCB investuje

13. 07. 2018 – Společnost JCB oficiálně odsouhlasila investici více než 56 milionů EUR do nového výrobního závodu, který vytvoří 200 nových pracovních míst a zdvojnásobí výrobní kapacitu kabin pro stroje JCB.

Nová výroba se bude nacházet nedaleko anglického města Uttoxeter, v hrabství Staffordshire, vedle dvou již stávajících výrobních závodů. Nejmodernější výrobní prostory budou disponovat výrobní kapacitou cca 100 000 kabin ročně. Bude zde počítačem řízená a kontrolovaná výrobní linka, lakovací procesy budou plně automatizované a svařování bude probíhat roboticky.

Současný výrobní závod na kabiny JCB zaměstnává více než 400 lidí a nachází se ve městě Rugeley, v hrabství Staffordshire. Otevření nové továrny je plánováno na rok 2019. Generální ředitel společnosti JCB Cab System David Carver uvedl: "Přesun do nové továrny nám umožní zdvojnásobit kapacitu, a to bez zdvojnásobení pracovní síly díky vysokým úrovním automatizace. Celý výrobní závod je navržený tak, aby zlepšil produktivitu, snížil množství odpadu a poskytoval bezprecedentní úroveň kvality."

Výkonný ředitel JCB Graeme MacDonald doplnil: "Tato nová továrna bude nejmodernějším a nejefektivnějším provozem na kabiny na světě. Investice do tohoto projektu jsou jedny z největších v celé historii firmy JCB a podtrhují náš závazek být nejlepším dodavatelem strojů v Anglii, v Evropě a na celém světě."

Ing. Michal Anton
produktový manažer JCB, PEKASS a.s.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Až se zima zeptá…

Až se zima zeptá…

15. 11. 2018 – Ačkoli nám letošní teplé počasí ještě dává zapomenout na zimní období, je nutné, aby byli službaři na nastávající zimu připraveni.

Nejsilnější sekačka do Lužné

Nejsilnější sekačka do Lužné

02. 11. 2018 – Pobočka PEKASS Rakovník předala službám obce Lužná u Rakovníka nový komunální stroj na údržbu travnatých ploch značky GRILLO.

Novinka na trhu postřikovačů Horsch Leeb

Novinka na trhu postřikovačů Horsch Leeb

01. 11. 2018 – Nová modelová řada tažených postřikovačů Horsch Leeb 4 AX je tady!