JCB

Obří investice JCB schválena

JCB investuje

JCB investuje

13. 07. 2018 – Společnost JCB oficiálně odsouhlasila investici více než 56 milionů EUR do nového výrobního závodu, který vytvoří 200 nových pracovních míst a zdvojnásobí výrobní kapacitu kabin pro stroje JCB.

Nová výroba se bude nacházet nedaleko anglického města Uttoxeter, v hrabství Staffordshire, vedle dvou již stávajících výrobních závodů. Nejmodernější výrobní prostory budou disponovat výrobní kapacitou cca 100 000 kabin ročně. Bude zde počítačem řízená a kontrolovaná výrobní linka, lakovací procesy budou plně automatizované a svařování bude probíhat roboticky.

Současný výrobní závod na kabiny JCB zaměstnává více než 400 lidí a nachází se ve městě Rugeley, v hrabství Staffordshire. Otevření nové továrny je plánováno na rok 2019. Generální ředitel společnosti JCB Cab System David Carver uvedl: "Přesun do nové továrny nám umožní zdvojnásobit kapacitu, a to bez zdvojnásobení pracovní síly díky vysokým úrovním automatizace. Celý výrobní závod je navržený tak, aby zlepšil produktivitu, snížil množství odpadu a poskytoval bezprecedentní úroveň kvality."

Výkonný ředitel JCB Graeme MacDonald doplnil: "Tato nová továrna bude nejmodernějším a nejefektivnějším provozem na kabiny na světě. Investice do tohoto projektu jsou jedny z největších v celé historii firmy JCB a podtrhují náš závazek být nejlepším dodavatelem strojů v Anglii, v Evropě a na celém světě."

Ing. Michal Anton
produktový manažer JCB, PEKASS a.s.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Obří investice JCB schválena

Obří investice JCB schválena

13. 07. 2018 – JCB investuje 56 milionů EUR do nového výrobního závodu na kabiny JCB!

Nové stroje pro zpracování půdy

Nové stroje pro zpracování půdy

11. 07. 2018 – Žně běží, avšak již nyní je třeba myslet na zpracování půdy, až se vše sklidí.

Společnost BERTI rozšiřuje prostory

Společnost BERTI rozšiřuje prostory

09. 07. 2018 – BERTI je jedním z předních světových výrobců mulčovačů, polních drtičů, příkopových ramen a dalších strojů.

Předpověď počasí 19.7.

Dnes Zítra Pozítří
Částečně oblačno Částečně oblačno Částečně oblačno
25 °C 26 °C 28 °C