JCB

Obří investice JCB schválena

JCB investuje

JCB investuje

13. 07. 2018 – Společnost JCB oficiálně odsouhlasila investici více než 56 milionů EUR do nového výrobního závodu, který vytvoří 200 nových pracovních míst a zdvojnásobí výrobní kapacitu kabin pro stroje JCB.

Nová výroba se bude nacházet nedaleko anglického města Uttoxeter, v hrabství Staffordshire, vedle dvou již stávajících výrobních závodů. Nejmodernější výrobní prostory budou disponovat výrobní kapacitou cca 100 000 kabin ročně. Bude zde počítačem řízená a kontrolovaná výrobní linka, lakovací procesy budou plně automatizované a svařování bude probíhat roboticky.

Současný výrobní závod na kabiny JCB zaměstnává více než 400 lidí a nachází se ve městě Rugeley, v hrabství Staffordshire. Otevření nové továrny je plánováno na rok 2019. Generální ředitel společnosti JCB Cab System David Carver uvedl: "Přesun do nové továrny nám umožní zdvojnásobit kapacitu, a to bez zdvojnásobení pracovní síly díky vysokým úrovním automatizace. Celý výrobní závod je navržený tak, aby zlepšil produktivitu, snížil množství odpadu a poskytoval bezprecedentní úroveň kvality."

Výkonný ředitel JCB Graeme MacDonald doplnil: "Tato nová továrna bude nejmodernějším a nejefektivnějším provozem na kabiny na světě. Investice do tohoto projektu jsou jedny z největších v celé historii firmy JCB a podtrhují náš závazek být nejlepším dodavatelem strojů v Anglii, v Evropě a na celém světě."

Ing. Michal Anton
produktový manažer JCB, PEKASS a.s.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Individuální cestou zákazníkovi na míru

Individuální cestou zákazníkovi na míru

20. 09. 2018 – Společnost Krampe opět dokázala, že dokáže vyhovět individuálním požadavkům zákazníků.

Bezpečné mulčování na dálku

Bezpečné mulčování na dálku

17. 09. 2018 – Společnost PEKASS a.s. před nedávnem dodala nový dálkově řízený mulčovač na údržbu letiště v Českých Budějovicích.

Komunál na letišti (aktualizováno)

Komunál na letišti (aktualizováno)

10. 09. 2018 – Každým rokem se schází na mezinárodním letišti u Havlíčkova Brodu odborná veřejnost, aby si zde prohlédla novinky z oboru komunální techniky.