JCB

Obří investice JCB schválena

JCB investuje

JCB investuje

13. 07. 2018 – Společnost JCB oficiálně odsouhlasila investici více než 56 milionů EUR do nového výrobního závodu, který vytvoří 200 nových pracovních míst a zdvojnásobí výrobní kapacitu kabin pro stroje JCB.

Nová výroba se bude nacházet nedaleko anglického města Uttoxeter, v hrabství Staffordshire, vedle dvou již stávajících výrobních závodů. Nejmodernější výrobní prostory budou disponovat výrobní kapacitou cca 100 000 kabin ročně. Bude zde počítačem řízená a kontrolovaná výrobní linka, lakovací procesy budou plně automatizované a svařování bude probíhat roboticky.

Současný výrobní závod na kabiny JCB zaměstnává více než 400 lidí a nachází se ve městě Rugeley, v hrabství Staffordshire. Otevření nové továrny je plánováno na rok 2019. Generální ředitel společnosti JCB Cab System David Carver uvedl: "Přesun do nové továrny nám umožní zdvojnásobit kapacitu, a to bez zdvojnásobení pracovní síly díky vysokým úrovním automatizace. Celý výrobní závod je navržený tak, aby zlepšil produktivitu, snížil množství odpadu a poskytoval bezprecedentní úroveň kvality."

Výkonný ředitel JCB Graeme MacDonald doplnil: "Tato nová továrna bude nejmodernějším a nejefektivnějším provozem na kabiny na světě. Investice do tohoto projektu jsou jedny z největších v celé historii firmy JCB a podtrhují náš závazek být nejlepším dodavatelem strojů v Anglii, v Evropě a na celém světě."

Ing. Michal Anton
produktový manažer JCB, PEKASS a.s.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Originální díly za mimořádné ceny

Originální díly za mimořádné ceny

09. 02. 2019 – Originální díly HORSCH lze pořídit nyní za mimořádné ceny!

Představení nové generace teleskopických manipulátorů JCB

Představení nové generace teleskopických manipulátorů JCB

08. 02. 2019 – Koncem ledna tohoto roku byla oficiálně představena nová generace teleskopických manipulátorů JCB. A jelikož je teleskopický manipulátor JCB vlajkovou lodí anglického výrobce zemědělské a stavební techniky, bylo to představení se vší parádou.

Silný Tony na horách

Silný Tony na horách

01. 02. 2019 – Kompaktní traktor Antonio Carraro nejvyšší řady ERGIT 100 předali v těchto dnech zástupci PEKASS Rychnov, pobočky sídlící v nedalekém Pohoří.