JCB

Otestovaná cisterna našla své místo

Briri VTTW 18.500

Briri VTTW 18.500

11. 12. 2020 – Od podzimu jsme intenzivně předváděli naši skladovou cisternu od německého výrobce Briri v okolí Humpolce u pana Tomáše Krpálka. Po několika měsících testováním si cisterna na 18 500 litrů získala dominantní místo v jeho vozovém parku.

Krása střídá nádheru při práci cisterny Briri na polích, o čemž se můžete přesvědčit na fotografiích od Anety Ležákové, za něž děkujeme.

Cisterna Briri VTTW 18.500 má objem, jak už napovídá název, 18 500 litrů a je posazená na tandemovém podvozku s Boogie agregátem a nápravy BPW s náběžným řízením. O nízký valivý odpor a dobrou dostupnost se starají pneumatiky Alliance 650/65 R 30,5. Spodní závěs s K80, hydraulicky odpruženou a výškově stavitelnou ojí je samozřejmostí. Vysoký pracovní výkon stroje zajišťuje vývěva Hertell 14 000 l/min, vodou chlazená a systém pomocného plnění eliminuje, že během plnění nebude docházet k pěnění. Pro vyšší možnosti plnění má cisterna hydraulicky ovládaný horní plnicí otvor s 

Ø 600 mm. Na cisternu vzadu je instalován botkový aplikátor od výrobce Bomech Speedy s pracovním záběrem 12 metrů, který sestavě umožňuje výborný pracovní výsledek.

Panu Krpálkovi děkujeme za projevenou důvěru a těší nás, že cisterna Briri získala dominantní místo v jeho vozovém parku. Za pěkné dodané fotografie děkujeme ještě jednou paní Anetě Ležákové.

Odkaz: BRIRI

Ing. Vít Polák
produktový manažer BRIRI


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Nové Briri, tentokrát k rozmetání

Nové Briri, tentokrát k rozmetání

18. 01. 2021 – Německý výrobce Briri je známý na našem trhu zejména díky kvalitním cisternám všech velikostí.

Nechte si svůj stroj prohlédnout!

Nechte si svůj stroj prohlédnout!

14. 01. 2021 – Předsezónní prohlídky zemědělské a komunální techniky běží na plné obrátky.

Fastrac slaví spolu s Pekassem 30. výročí!

Fastrac slaví spolu s Pekassem 30. výročí!

13. 01. 2021 – Ano, je tomu tak. V době, kdy byla založena naše společnost, zahájila svou produkci i vlajková loď společnosti JCB, traktor Fastrac.