JCB

Otevřené dveře v Dlouhé Lhotě

DOD PEKASS Příbram

DOD PEKASS Příbram

30. 10. 2017 – Den otevřených dveří na pobočce PEKASS Příbram, která sídlí v nedaleké Dlouhé Lhotě, umožnil zákazníkům prohlédnout si obchodní a servisní prostory a zejména stroje z nabídky společnosti PEKASS.

Přítomní produktoví manažeři představili návštěvníkům stroje značek JCB, HORSCH, HARDI, ÖVERUM či John Deere, TEBBE nebo HAUER.

Kdo chtěl trošku prohnat koně pod kapotami nových strojů, měl jedinečnou možnost. A to nemluvíme jen o novém traktoru ze stáje JCB - Fastrac 8330, který dokáže uhánět po silnici až 70kilometrovou rychlostí. Na louce za pobočkou čekaly na své zkušební řidiče i nablýskané vozy ŠKODA KODIAQ a KAROQ. Ty na zajímavou akci Pekassu poskytli zástupci v. d. DRUPOL z Příbrami.

Další důležitou novinkou, kterou zde příbramští představili, byl stroj pro dokonalou předseťovou přípravu půdy, jež bude představený na letošním veletrhu AGRITECHNICA v Hannoveru, CRUISER 6 XL. Ten již PEKASS má k dispozici a předvádí jej svým zákazníkům.

Strojů bylo na DOD v Dlouhé Lhotě hodně a každý, kdo pobočku navštívil, mohl zjistit potřebné informace, technické podrobnosti, nebo také možnosti financování strojů či něco o službách servisu, asistencí a půjčovny. Přičteme-li k tomu všemu ještě dobré jídlo a pití, bohatou tombolu a po zvednuvších se ranních mlhách i pěkné počasí, nezbylo než konstatovat, že se v Dlouhé Lhotě vše vydařilo na jedničku.

Odkaz: Více fotek

Mgr. Mirko Drkal
marketing a propagace

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Podívejte se na nová videa s traktory JCB FASTRAC!

Podívejte se na nová videa s traktory JCB FASTRAC!

17. 12. 2018 – Využití traktorů JCB Fastrac řady 4000 či 8000 je univerzální.

Nezapomeňte na servis postřikovače!

Nezapomeňte na servis postřikovače!

13. 12. 2018 – Zimní inspekční servis postřikovací techniky běží jen do konce roku.

Akce na výhodné financování končí!

Akce na výhodné financování končí!

12. 12. 2018 – Akční nabídka na výhodné financování zemědělské techniky JCB trvá jen do konce roku.