JCB

PEKASS magazín jaro 2021 právě vyšel

PEKASS magazín jaro 2021

PEKASS magazín jaro 2021

30. 04. 2021PEKASS magazín, za dobu, kdy jej vydáváme, prošel několika zásadními změnami, obsahem počínaje, přes design, změny v systému distribuce a směrem k vydávání pouze v elektronické formě. Jak se náš čtvrtletník vyvíjel v čase, můžete sami posoudit a přečíst si tak i starší čísla, jenž jsou stále uložena na našich internetových stránkách, a to v sekci O společnosti/Magazín a také v sekci Ke stažení/PEKASS magazín.

O čem se v novém čísle 1/2021 dočtete? Kromě nabídek strojů nových, ojetých a k zapůjčení zde nechybí zajímavosti ze životů naší společnosti i námi prodávaných značek zemědělské a komunální techniky. Najdete zde také stránky obsahující informace servisního charakteru, nebo inzeráty s akčními nabídkami.

Vážení čtenáři, děkuji Vám, že nám zachováváte svoji přízeň jako věrní čtenáři PEKASS magazínu. Budeme se i nadále snažit přinášet Vám každého čtvrt roku novinky o strojích kolem nás a dalších zajímavostech.

O pravidelné zasílání PEKASS magazínu si můžete napsat na e-mailovou adresu: redakce@pekass.eu.

Pěkné čtení!

Odkazy: PEKASS magazín k prolistování, PEKASS magazín ke stažení

Mgr. Mirko Drkal
marketing a propagace


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Vítězná tažení tažených postřikovačů

Vítězná tažení tažených postřikovačů

11. 05. 2021 – V nedávné době jsme předávali několik tažených postřikovačů Horsch Leeb 4 AX na pobočkách PEKASS Vlašim a PEKASS Rakovník.

Už jste slyšeli o setí metodou strip-till?

Už jste slyšeli o setí metodou strip-till?

07. 05. 2021 – Dnes vám představíme metodu setí plodin nazvanou strip-till, která spojuje práci dvou špičkových strojů od Horsch.

Jelení hody v Senomatech

Jelení hody v Senomatech

05. 05. 2021 – Letošní rok má již za sebou svou první třetinu a my můžeme konstatovat, že byla více než úrodná, co se týká poptávek po strojích a jejich následných realizací.