JCB

Perfektní souprava pro ochranu rostlin

John Deere 6140 M a Horsch Leeb 4 AX

John Deere 6140 M a Horsch Leeb 4 AX

01. 04. 2021 – Jeden postřikovač Horsch Leeb za druhým předáváme našim zákazníkům takřka na všech našich pobočkách, kterým máme na území Čech již 10. Dnešní aprílová aktualita nás zavádí na pobočku PEKASS Vlašim, kde jsme předávali rovnou celou a velmi pěknou soupravu složenou z kompaktního postřikovače Horsch Leeb 4 AX se záběrem 24 metrů a z traktoru John Deere 6140 M.

Začneme traktorem. Již zmíněný John Deere 6140 M je v tzv. edici Select+ vybaven převodovkou AutoQuad Plus Ecoshift s automatickým řazením ve skupině, odpruženou nápravou a kabinou a 4 elektronicky ovládanými okruhy. Traktor má kompletní navigaci Starfire obsahující velký 10 palcový GreenStar 4640, přijímač Starfire 6000 a premium aktivaci autotrac, která mimo jiné umožňuje ovládání sekcí na postřikovači Horsch Leeb. Samozřejmostí je pak ISOBUS kompatibilita, která zákazníkovi šetří peníze, protože není třeba pořizovat terminál ani na postřikovač a ani na další stroje, které jsou vybaveny ISOBUS připojením.

Hlavní nádrž postřikovače 4 AX z dílen firmy Horsch Leeb má objem 4 000 litrů a ramena lze roztáhnout až na 24 metrů. Velkou pozornost si tato ramena zaslouží především pro speciální systém vedení ramen při aplikacích, tzv. BoomControl, což je velmi zjednodušeně systém ultrazvuků a gyroskopu. Kopírování stopy traktoru přes proporcionální ventil řízené oje minimalizuje na úrodě škody při aplikaci. O nízký valivý odpor a vysokou průchodnost se starají pneumatiky 380/90 R 46. Pneumatické spínání trysek přináší přesnou aplikační dávku za všech podmínek a nehrozí vznik usazenin, protože cirkulace postřikové jíchy probíhá neustále všemi rozvody až do trysek.

Postřikovače Horsch Leeb nezastaví ani tma, protože kvalitní noční osvětlení se u těchto strojů stalo nezbytným standardem, a proto mohou být nasazeny doslova od úsvitu až do soumraku či naopak.

Děkujeme novému majiteli Agro Přestavlky za důvěru při výběru krásné soupravy traktoru John Deere 6140 M s postřikovačem Horsch Leeb 4 AX. Zákazník si oba stroje vybral velmi pečlivě a my věříme, že spojení těchto dvou kvalitních značek představuje dlouhou životnost, efektivní provoz a maximální spokojenost zákazníka s vykonanou prací.

Odkazy: John Deere, Horsch Leeb

Ing. Lukáš Kašpar
produktový manažer traktorů
a
Ing. Vít Polák
produktový manažer Horsch Leeb


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Předváděcí sedmistovka prodána

Předváděcí sedmistovka prodána

16. 04. 2021 – Velký zájem o návěsy Krampe je legitimní, neboť jejich kvalita, spolehlivost a výkon je potvrzený stovkami spokojených zákazníků doma i ve světě.

Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu?

Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu?

13. 04. 2021 – S námi budete připraveni. Dodání transportní a aplikační techniky může být ještě do začátku této sezóny.

Žlutý obr přichází

Žlutý obr přichází

12. 04. 2021 – Je to už každoročním pravidlem, že konec zimy a začátek jara bývá bohatý na předávání zemědělské techniky našim zákazníkům. Hlavní zemědělská sezóna totiž začíná.